UWAGA!

W tym roku nasza impreza firmowa na Nowej Holandii

2013-02-07
20:00
 
W tym roku nasza impreza firmowa na Nowej Holandii

Ważna informacja dla elbląskich pracodawców. Nowa Holandia otwiera kalendarz wolnych terminów na imprezy integracyjne finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Do Państwa dyspozycji jedyny w Elblągu teren rekreacyjno-wypoczynkowy z atrakcjami dla całej rodziny, wypożyczalnią sprzętu wodnego, punktami gastronomicznymi, placem zabaw dla dzieci oraz sceną muzyczną z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Zapraszamy do współpracy i rezerwacji terenu na Państwa imprezę firmową.

Nowa Holandia kontynuując ponad 15 letnią współpracę z elbląskimi pracodawcami również w tym roku zaprasza Państwa do skorzystania z oferty wynajmu terenu i organizacji imprezy integracyjnej dla pracowników. Już w kwietniu do Państwa dyspozycji będzie pełna oferta z rodzinnymi atrakcjami m.in. wypożyczalnią sprzętu wodnego, placem zabaw dla najmłodszych, gastronomią oraz realizowanymi na specjalne zamówienie występami zespołów muzycznych. W ramach kompleksowej realizacji imprezy firmowej Nowa Holandia gwarantuje również organizację transportu uczestników, zabezpieczenie medyczne, służby porządkowe oraz ochronę imprezy.
      
       - Z wieloma elbląskimi firmami mamy wieloletnie partnerskie relacje i z dużą przyjemnością zrealizujemy kolejne wydarzenie dla Państwa pracowników. Ofertę kierujemy również do firm, które po raz pierwszy przymierzają się do wynajęcia naszego terenu – zapraszam do kalkulacji wydarzenia i szczegółowych ustaleń technicznych - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii.
      
       Integracja na terenie Nowej Holandii to także propozycja dla elbląskich szkół i przedszkoli. W wiosennej ofercie dla placówek oświatowych znajdą Państwo m.in. organizację jednodniowego pobytu dla dzieci z częścią edukacyjną oraz wspólnie spędzonym czasem na placu zabaw z dodatkową atrakcją jaką jest rejs statkiem po sieci kanałów wokół Nowej Holandii.
      
       Pełna oferta wynajmu terenu Nowej Holandii pod numerem telefon 507 247 247. Zapytanie prosimy kierować na adres nowaholandia@nowaholandia.pl.
      
--------------------- Reklama -----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej