UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolne miejsca na spotkanie „ABC funduszy..."

Elbląg, Wolne miejsca na spotkanie „ABC funduszy..."
(fot. AD)

Są jeszcze wolne miejsca na spotkanie informacyjne z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców”, które odbędzie się 18 lutego (czwartek) o godz. 10 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Elblągu. Szkolenie będzie kontynuacją warsztatów, które odbyły się w listopadzie i grudniu ubiegłego roku. W pierwszej kolejności zapisywane są osoby, które uczestniczyły w poprzednich szkoleniach.

Szkolenie poprowadzi przedstawiciel z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak stworzyć dobry biznes plan, rozliczyć dotację unijną oraz poznają od strony praktycznej zasady wypełniania wniosku dla Poddziałania 1.1.9 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
       Z kolei 24 lutego odbędzie się szkolenie obejmujące tematyką zupełnie nowe zagadnienia związane z wypełnianiem wniosku o dofinansowanie unijne. Tym razem prowadzący szkolenie będzie wyjaśniać zagadnienia związane z biznes planem. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak poprawnie określać wskaźniki finansowe oraz bilans zysków i strat. Organizatorem obu spotkań jest Prezydent Elbląga Henryk Słonina.
       Przedsiębiorcy zainteresowani szkoleniem zaplanowanym na 18 lutego proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa do 17 lutego pod nr tel. (55) 239-33-16, fax. (55) 239-33-46 lub drogą elektroniczną na adres: orlikowska@umelblag.pl lub wsifu@umelblag.pl. Zainteresowani warsztatami, które zaplanowane są na 24 lutego proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa do 23 lutego.
       Rejestracja uczestników od godz. 9.30.
      
Piotr Rzepczyński, podinspektor ds. promocji projektów i przedsiębiorczości UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama