UWAGA!

Wypróbuj Kamienice przy bramie

2013-09-17
Aktualizowany 2013-09-24 14:00
 
Wypróbuj Kamienice przy bramie

Szukasz własnego lokalu użytkowego? Wypróbuj go zanim podejmiesz decyzję o kupnie. Nowością na elbląskim rynku jest możliwość wypróbowania lokalu przez podjęciem ostatecznej decyzji o jego kupnie - w ramach jesiennej promocji deweloper oferuje możliwość wynajęcia określonego lokalu z super promocyjną stawką 15 zł netto za 1 m2.

Każdy lokal użytkowy musi spełniać określone wymogi, zarówno w kwestii jego dostępności, położenia, stanu technicznego jak i jego funkcji. Spółka Altus realizująca inwestycję Kamienice przy bramie w Elblągu idealnie wpasowuje się we wszystkie zagadnienia związane z realizacją tych zamierzeń.
      
       Inwestycję Kamienice przy bramie cechuje unikalna, dopracowana i dobrze komponująca się z otoczeniem architektura. W naszej ofercie znajdują się jeszcze lokale usługowe – mogące pełnić dowolną funkcję zarówno lokalu handlowego, gastronomicznego czy biurowego. Zastosowane podczas budowy wysokie standardy jakości, nowe technologie oraz przestronność lokali wpisują się w parametry najbardziej poszukiwanych lokali w mieście. Dogodną przestrzeń pracy gwarantują także pomieszczenia o wysokości ponad 3 metrów. Całość dopełnia atrakcyjna aranżacja przestrzeni i komunikacji. Jakość naszej inwestycji doceniły firmy z różnych branż, które ulokowały w nich swoje siedziby.
      
       Kamienice przy bramie oferują prawie 600 metrów kwadratowych powierzchni lokali usługowych znajdujących się w czterech niezależnych lokalach, które można dowolnie aranżować według potrzeb najemcy. Istnieje możliwość połączenia lokali i odpowiedniej do wymagań użytkownika modyfikacji i zwiększenia powierzchni. Tym samym jest to miejsce odpowiednie zarówno dla rodzinnych firm, jak i firm sieciowych, zapewniających lokum placówkom handlowym, lokalom gastronomicznym, kancelariom, firmom z branży finansowej, ubezpieczeniowej czy konsultingowej.
      
       Położenie przy głównej arterii Starego Miasta gwarantuje bezproblemowe i szybkie dotarcie do centrum miasta. Szczegóły o cenach, rzuty lokali, znajdziecie Państwo na stronie inwestycji www.kamieniceprzybramie.pl. Każda z ofert zawiera cenę wyjściową – od Państwa - inwestorów oczekujemy konkretnych propozycji.
      
       Nowością na elbląskim rynku jest możliwość wypróbowania lokalu przez podjęciem ostatecznej decyzji o jego kupnie. W ramach jesiennej promocji deweloper oferuje możliwość wynajęcia określonego lokalu z super promocyjną stawką 15 zł netto za 1 m2. Jest to wyjątkowa oferta również skierowana dla osób, które dopiero marzą o własnym biznesie. Czynsz za wynajem prawie 61 metrowego lokalu wynosi 915 złotych netto, z gwarancją niezmienności ceny przez okres – uwaga, trzech lat! Po tym okresie inwestor może przedłużyć umowę, kontynuować dalszy wynajem na uzgodnionych warunkach lub kupić użytkowany przez siebie lokal wg wynegocjowanej indywidulanie stawki lub po prostu zwrócić lokal.
      

       Zapewniamy przyjazny klimat dla biznesu!
Wszystkie szczegóły o inwestycji, rzuty lokali, ich cennik znajdziecie Państwo na stronie www.kamieniceprzybramie.pl
      
lub bezpośrednio w biurze sprzedaży przy al. Grunwaldzkiej 31 w siedzibie BPN Biura Pośrednictwa Nieruchomości,
       tel. 55 233 25 39 lub 601 658 100
Lokale można oglądać również w godzinach popołudniowych oraz w dni wolne pod pracy.
       Serdecznie zapraszamy

      
---art. sponsorowany---
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej