UWAGA!

Zasilanie awaryjne. Szkolenie organizowane przez Grupę Pramac

 

W ubiegłym tygodniu producent agregatów prądotwórczych, zorganizował szkolenie, w siedzibie swojego dealera, firmy Techtrans, na temat automatyki i zasilania awaryjnego w energię elektryczną gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw.

W firmie Techtrans przy ulicy Strażniczej 1 w Elblągu pojawiło się liczne grono instalatorów oraz elektryków, którzy na co dzień, spotykają się z problemami z dostawami prądu.
       Jak duży i nawarstwiający to problem, wiedzą właśnie te firmy, które oferują klientom, alternatywne źródła zasilania. Infrastruktura polskich sieci elektrycznych jest niedofinansowana, a to skutkuje coraz częstszymi problemami w dostawach energii elektrycznej.
       Przezorny klient, który już na etapie projektowania domu, może zaplanować takie rozwiązanie, o wyżej wymienionych problemach nie będzie musiał pamiętać. Dlatego bardzo ważne jest informowanie o nowych sposobach i możliwościach w dziedzinie automatyki. Z tego wynika ruch firmy Pramac, by zorganizować w naszym mieście szkolenie.
       Spotkanie odbyło się w dniu 14 lutego, przy współpracy ze swoim wieloletnim partnerem handlowym i dealerem, firmą Techtrans. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się pan Tomasz Wawrzyniak, product manager firmy Pramac.
      
       Skąd pochodzi firma Pramac i jakie oferuje produkty?

       Firma Pramac wywodzi się z Włoch, korzeniami sięgając do roku 1966 w którym powstała. Pramac dziś oznacza wytwarzanie energii i doskonałych produktów przez integracje kilku segmentów rynków: agregatów prądotwórczych przenośnych, stacjonarnych i wózków techniki magazynowej. Pramac w swoim dziale badań i rozwoju ściśle współpracuje z lokalnymi uniwersytetami gwarantując ciągłe udoskonalanie swoich produktów dając swoim klientom maksimum satysfakcji.
      
       Dlaczego zasilanie awaryjne, temat odbytego szkolenia, będzie nabierało coraz większego znaczenia?
       Wskaźnik zużycia energii elektrycznej na jednego mieszkańca w Polsce wciąż należy do jednych z najniższych w UE, natomiast poprawa ekonomiczna gospodarstw domowych (coraz większa ilość urządzeń elektrycznych oraz coraz wyższe poziomy konsumpcji prądu) i zapotrzebowanie na rynku usług na energię elektryczną jednoznacznie wskazuje że element zapewnienia ciągłego stabilnego zasilania będzie coraz ważniejszym elementem życia. Pramac oferując przemyślane i efektywne rozwiązania w postaci swoich agregatów prądotwórczych wychodzi tym faktom naprzeciw zapewniając wszystkim swoim odbiorcom niezawodne systemy zasilania awaryjnego.
      
       Dealerem Pramac w naszym regionie jest firma Techtrans. Dlaczego ta firma i jak układa się współpraca?
       Firma Techtrans podobnie jak Pramac jest liderem w swoim regionie i branży odnotowując rok rocznie wzrost i coraz wyższy udział w rynku, nie tylko wózków widłowych, z których jest głównie znana, ale właśnie w dziedzinie agregatów prądotwórczych. Dużym atutem firmy Techtrans, jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zależało nam na kompleksowej obłudzie klienta i to właśnie na ulicy Strażniczej możemy znaleźć.
      
       Czy szkolenie to jednorazowa akcja czy może szerzej przemyślana taktyka?
       Zarówno my jak i firma Techtrans, byliśmy zaskoczeni frekwencją na spotkaniu. To sygnał, że zmienia się świadomość klientów. Dlatego odbyte szkolenie to pierwszy etap w długofalowym planowaniu kontaktów z potencjalnymi odbiorcami naszych produktów.
       Już teraz można zgłaszać się do firmy Techtrans by uzyskać dodatkowe informacje. Zapraszamy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych, gdyż posiadamy bogatą ofertę dla każdego z nich. Oprócz tego o każdym kolejne spotkaniu będziemy informować w lokalnych serwisach internetowych.
      
       Dziękuję za rozmowę
       Grzegorz Pietruszyński
      
      

 


      

-------------- Reklama ----------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie