UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zdrowa woda

Resort środowiska zaakceptował wniosek Urzędu Miasta w Elblągu dotyczący modernizacji i rozbudowy systemu zaopatrzenia miasta w wodę pitną. Projekt ten został zgłoszony do funduszu ISPA, znajduje się na liście L2 i będzie przekazany do zatwierdzenia przez Komisję Europejską.

W Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie z udziałem Henryka Słoniny, prezydenta Elbląga, dyrektora EPWiK, dyrektora Biura Projektów Budownictwa Komunalnego i naczelników wydziałów zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Omówiono sprawy związane z przygotowaniem kolejnego etapu wniosku. Trzeba go uzupełnić o kolejne dwa dokumenty w języku polskim i angielskim: o Ocenę Oddziaływania na Środowisko i Studium Wykonalności, które składa się z części opisowej i kosztorysu projektu. Oprócz dodatkowej dokumentacji trzeba jeszcze znaleźć źródła współfinansowania tego projektu.
     Resort środowiska zdecydował, że dokumentacja ma być przygotowana i przekazana do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ciagu trzech miesięcy. Jeżeli uzupełniony wniosek zostanie zaakceptowany, miasto będzie musiało dostarczyć jeszcze jeden dokument - Aplikację KE do funduszu ISPA (EPWiK przygotował już tę aplikację). Wówczas wniosek zostanie przekazany Komisji Europejskiej, która zdecyduje o ewentualnym przyznaniu i wysokości dotacji na projekt władz Elbląga. Decyzję w tej sprawie poznamy prawdopodobnie w grudniu br. Całe przedsięwzięcie zostanie rozpoczęte najwcześniej na początku 2002 roku.
RM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama