UWAGA!

Złóż wniosek o dofinansowanie wynagrodzeń

 Elbląg, Złóż wniosek o dofinansowanie wynagrodzeń
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Do 30 kwietnia w Powiatowym Urzędzie Pracy można składać wnioski o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich firm.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców. Przedsiębiorca składa dokumenty do powiatowego urzędu pracy, właściwego ze względu na swoją siedzibę lub miejsce wykonywania pracy przez pracowników w terminie od dnia 17 do 30 kwietnia 2020 r.

 

Szczegóły na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.

PUP Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Właśnie już kilka godzin wspólnie z żoną próbujemy wypełnić wniosek o pożyczkę z Urzędu Pracy. .Wszystkie szkoły studia, studia podyplomowe, wszystko na nic Nie umiemy tego wypełnić. Wspólnie stwierdziliśmy, że jesteśmy idiotami bo nie potrafimy wypełnić wniosku o pożyczkę Ale zaraz, zaraz, może nie my tylko ci co piszą te durne, zawiłe formularze powinni się zastanowić czy chcą pomóc czy tylko udają że chcą Drodzy urzędnicy. Jeśli chcecie naprawdę nam pomóc mówcie do nas tak abyśmy to. zrozumieli, to tak niewiele. .. .
 • Jurek motorówka oddaj premię nie zasłużyłes na nia!!!!!!
 • Zawód biurokrata , bardzo lubiany zawód w Polsce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  BiurwoKraTycznyChaos(2020-04-18)
 • Wszyscy Wam pomagają i dają, ale Wy przedsiębiorcy dobrze macie przy tym rządzie jedna tarcza,druga ,trzecia . Od Prezydenta Elbląga, też macie tarcze , za chwilę będzie druga i trzecia . Ale macie dobrze , jak u Pana Boga za piecem , jak pączki w maśle .
 • Of prezydenta mamy najwieksza tarcze, tak sie za nia schowal , ze Go w ogole nie mozemy znalezc to jest raczej tarcza do chowania sie s nie do pomocy.
 • Jednym z nielicznych plusów pandemii jest wzrost dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych Pozostałe programy pomocowe są niewystarczające i spóźnione Hashtagi: #pfron,#niepelnosprawni
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  myWspieramy(2020-04-19)
 • Ja wypelnilam bez trudu to zajmuje chwile. Panie w pup pomocne przez tel. Moglam zapytac o szczegoly. W ciagu paru dni dostalam pieniazki. Moglam zrobic czesc oplat bo to trudny czas .cierpliwosci tez dacie rade.
Reklama