UWAGA!

Znamy wykonawcę Centrum Rekreacji Wodnej

 
Elbląg, Znamy wykonawcę Centrum Rekreacji Wodnej
fot. nadesłana

Urząd Miejski w Elblągu wyłonił dziś (15 stycznia) wykonawcę, który zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej i wykonaniem robót budowlanych dla zadania "Budowa Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu - etap I.

Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę złożoną przez konsorcjum budowlane: Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "ELZAMBUD" sp.z o.o. oraz Moris-Sport sp. z o.o. Więcej informacji można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej publikowanym na stronie Urzędu Miejskiego.
       Ponadto informujemy, że Prezydent Miasta Elbląga Jerzy Wilk po zapoznaniu się z opinią komisji przetargowej podjął decyzję o wykluczeniu Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów PREFABET -BIAŁE BŁOTA S.A. z udziału o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest "Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn." Budowa Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu - etap I. Wskazany wykonawca przedstawił najniższą cenę za wykonanie zadania. Zgodnie z opinią prawną oraz komisji przetargowej wyżej wymieniony wykonawca nie spełnia warunków udziału w przedmiotowym postępowaniu bowiem nie posiada doświadczenia wymaganego przez zamawiającego. Wskazać przy tym należy, że wykonawcy przysługuje prawo do odwołania od tej decyzji do Krajowej Izby Odwoławczej w terminie 5 dni.
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Gratulacje. A gdzie można obejżeć projekt? Cosik nie moge znaleść
 • znaleźć
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10
  0
  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(2014-01-15)
 • .. ." wykonawcę, który zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej i wykonaniem robót budowlanych" . .. Czytanie ze zrozumieniem ma wielką przyszłość :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  umiemczytać(2014-01-15)
 • no to już po basenie
 • i obejrzeć jeszcze
 • Bez kitu już tam sie nie da " pływać" jak Elzambud ma to budować. Masakra
 • zamiejscowa firma źle, elbląska firma źle, ludzie w dupach Wam się poprzewracało ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  1
  tediR(2014-01-15)
 • Za projekt pół lub bańke ktoś przytuli. Pózniej popraweczki zas ktoś setki przytuli. Wybory sie zbliżaja trzeba ciemnogrodowi bajeru nawciskac i samemu cosik wyrwac.
 • elzambud i świetnie, widziałem jak chłopaki robią. Fachowcy, nie żadna łapanka jak na autostradach. Będzie dobrze. Będzie robota. Cieszę się, że bez wątpienia niemały projekt, wykona lokalna firma - pieniądze zostaną w regionie. jestem za. .. , kto ma inne zdanie to na anglie, trmiasto won. .. .Elbląg da rade
 • ELBLĄG ma potencjał, fajnie gdyby basen spełniał wszelkie warunki aby organizować np ogólnopolskie zawody itd. ELBLĄG przyspiesza. Naprawdę mieszkamy w mieście, które ma duże możliwości. położenie, dużo nowych dróg, klimat -tego nie ma w Gdańsku czy Olsztynie
 • @mito: Zgadzam się w jednym - Elbląg ma potencjał i możliwości, ale absolutnie nie ma wewnętrznych zasobów (czytaj: talentu odpowiednio wykształconych ludzi), żeby ten potencjał skutecznie realizować. Olsztyna akurat nie znam, ale do Trójmiasta i innych większych miast nie ma się co porównywać. Niestety Elbląg od kilkunastu lat mentalnie stoi w miejscu, a kolejne nowe realizacje architektoniczne i urbanistyczne tylko pogłębiają jego status jako prowincjonalnego miasta bez pomysłu na zagospodarowanie tego magicznego " potencjału" .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  4
  Łukasz23(2014-01-15)
 • Pamiętajcie tylko, że wybudować to jedno a utrzymać to drugie i tu są wielkie TRUDNOŚCI ! POWODZENIA :)
Reklama