UWAGA!

Kolorowy zawrót głowy

 
Elbląg, Zdjęcie wykonał czytelnik o nicku redruM
Zdjęcie wykonał czytelnik o nicku redruM
82
Głosuj na hit
5
Głosuj na kit

Dobiega końca przebudowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Odsłonięto już całą kolorową elewację budynku, nawiązującą do nut na pięciolinii. Jak wam się podoba, szczególnie nocą? To Waszym zdaniem hit czy kit? Zapraszamy do głosowania.

 Przypomnijmy, że rozbudowa szkoły rozpoczęła się w 2013 roku i miała kosztować 11 milionów złotych. Prace miały się zakończyć w 2014 roku, ale plany pokrzyżował pożar, który strawił m.in. salę koncertową. Złe dni szkoła ma już za sobą, budynek pochodzący z 1977 roku zyskał nowe oblicze, wkrótce prace budowlane się zakończą. Jak wam się podoba?
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Przechodziłem wieczorem i widziałem. Świetnie to wygląda!
 • :} aż miło się przechodzi koło takiego budynku kolorowego ŚWIETNIE
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  2
  DorotkaK(2015-04-22)
 • No niestety kojarzy mi się z muzyka disco polo, z chińskim sklepem z tandetą, z jarmarkiem na którym sprzedają dzisiaj wyroby lokalne made in china. Nie ma nic wspólnego z dostojnością muzyki jakiej uczą w tej szkole od oseska. I na dodatek stoi jeszcze obok jednego z najważniejszych budynków Elbląga, czyli UM. Jeżeli ktoś podejmuje się zrobienia kolorowego budynku to niech poszuka w internecie dobrych przykładów. Zobaczcie co można zrobić z fasadą budynku i kolorami w szkole muzycznej pod Brukselą i nie sp..ć (zepsuć) jej www.dezeen.com . Ale oczywiście to wymaga przeszukania sieci w 5 min, a wydaje mi się, że ten kto projektował fasadę elbląskiej szkoły ograniczył się do materiałów z pobliskiej makchemii i pomysłów ze swojej szuflady.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  50
  milosz.k(2015-04-22)
 • No dobrze, ale gdzie ta pieciolinia?
 • bardzo ladne, jutro wieczorem bede miała okazję zobaczyc
 • Tak myślałem, że chodzi o jakieś nuty, ale dziękuję za uświadomienie ( wiadomo co artysta miał na myśli?). Nie zmienia to jednak faktu, iż jest to dość ładne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  pololoko(2015-04-22)
 • Dla mnie super, to taka perelka w ogólnej szarości i zaniedbaniu naszego miasta, następna to nowe Ogrody na Zawadzie, a trzecią bedzie 10 piętrowy budynek Sądu.
 • CUDO!!!!!
 • No niestety, ale zalatuje tu trochę cygańską elegancją.
 • nut na pięciolini? chyba chodzi o equalizer
 • może architekt pochodzi z Mławy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  AMalejużniekoniecznie(2015-04-23)
 • Elbląskiej myśli architektonicznej ta realizacja z pewnością nie rozsławi poza naszym powiatem (podobnie jak nowa pływalnia tych samych projektantów). Jak słusznie zauważył Miłosz, stracono kolejną okazję do oswojenia elblążan z jakąś porządną, nowoczesną architekturą. Zostaje cukierkowy plastik-fantastik ze światełkami. Trudno - jak widać po komentarzach, mieszkańcy są na ogół zachwyceni, więc uznajmy to za plus. W niektórych miastach zdarzają się wprawdzie projekty, które mogą swoją nowatorską formą przyciągać również przyjezdnych, no ale to w innych miastach. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  3
  Łukasz23(2015-04-23)
Reklama