UWAGA!

Babskie wieczorki z jesienną odnową

 Babskie wieczorki z jesienną odnową

 Babskie wieczorki piękności i wieczory panieńskie to nowość na rynku elbląskim organizowana przez studio kosmetyczne Dermiss znajdujące się przy ul. Brzozowej 1 / 2. Świetne rozwiązanie dla osób chcących zrobić niespodziankę na wieczór panieński, urodzinowy itp.

Pomysł jednej z klientek na „babskie wieczorki” okazał się niezwykle trafionym a salon otwarty na zapotrzebowanie klientów wyszedł naprzeciw z organizacją takich imprez. Wspaniała atmosfera dzięki zabiegom, muzyce i obsłudze tworzy prawdziwie kobiecy klimat.
      
       Jesień jest szczególnym czasem na wszelkie zabiegi złuszczające: kwasy AHA, BHA, mikrodermabrazja, peeling azjatycki (ziołowy), kwas pirogronowy. Zabiegi te są podstawą posłonecznej pielęgnacji skóry – przygotowują skórę złuszczając “stary naskórek” do wszelkich zabiegów a jednocześnie sprawiają że skóra staje się bardziej napięta, plamy potrądzikowe się rozjaśniają i zmarszczki są znacznie mniej widoczne. Biologiczny mechanizm działania kwasów polega na rozpuszczaniu substancji sklejającej poszczególne komórki, w wyniku czego zmniejsza się ich spoistość. W konsekwencji tego następuje przyspieszenie naturalnego procesu usuwania gromadzących się na powierzchni skóry warstw martwych komórek naskórka. Wiele problemów skórnych związanych jest właśnie z nadmiernym rozbudowywaniem się tych warstw, które powodują, że skóra staje się gruba i ziemista. Proces ich zmniejszenia ma więc istotne znaczenie zarówno we wszystkich sytuacjach prowadzących do nadmiernej keratynizacji naskórka, jak i w przypadku skóry zmęczonej, zestresowanej, w której rozpoczęły się już procesy starzenia. Przeciwzmarszczkowe działanie kwasów polega na złuszczeniu i pobudzeniu skóry do produkcji włókien odpowiadających za jędrność.
      
       Warto rozpocząć kurację po wakacjach gdy słońce tak mocno już nie przygrzewa i nie ma jeszcze mrozu bo skóra w czasie kuracji staje się cieńsza i wrażliwa na słońce. Rodzaj kwasu i stężenie dobiera się indywidualnie do potrzeb klienta i stanu skóry.
       Oprócz eksfoliacji kwasami studio kosmetyki Dermiss posiada szeroką ofertę zabiegów poprawiających kondycję skóry a urokliwe wnętrze i personel dbają o poprawę nastroju klientów.
      
       Na co dzień salon oferuje szeroką gamę zabiegów twarzy, ciała, dłoni i stóp a do końca października we wszystkie wtorki klient płaci połowę za każdy zabieg z cennika.
      
      
Studio kosmetyki Dermiss Kamila Filipek znajduje się przy ul. Brzozowej 1 / 2 (obok sklepu zielarskiego). Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numery tel. 55 234 45 98 lub 515 58 25 28.
      
                                         --------------------reklama---------------------
        
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie