UWAGA!

Cofnij czas bezpiecznie z Neo Lady

2014-03-11
07:00
 
Cofnij czas bezpiecznie z Neo Lady

Od ponad pół roku zabiegi medycyny estetycznej w Neo Lady wykonuje dr Małgorzata Żyra. Pani Małgorzata ma wieloletnie doświadczenie podparte dyplomem trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Słuchacze tej szkoły pod okiem dr Ignaciuka mogli uczyć się od najlepszych, europejskich fachowców w tej dziedzinie. Szkoła ta daje silne podstawy, które dodatkowo dr Małgorzata rozwija uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach.

- Pani Małgorzato, czym powinna kierować się pacjentka wybierając lekarza?
       - Najlepiej zobaczyć dobre efekty odbytych zabiegów u kogoś, kogo znamy. Jeśli nie mamy takiej osoby to zanim pozwolimy wbić sobie igłę nie bójmy się pytać o kwalifikacje lekarza.
      
       - Co można poprawić w twarzy zabiegami medycyny estetycznej?
       - To bardzo ogólne pytanie. Każda twarz potrzebuje czegoś innego. Najważniejsze jest to, by lekarz potrafił podejść indywidualnie. Nie ma zabiegów dobrych dla wszystkich i tu wracamy do doświadczenia lekarza. Poza tym zabiegi odmładzające powinny poprawić wygląd, ale tak by nie każdy potrafił zobaczyć skąd ta poprawa. Chodzi mi o to, by korzystać z zabiegów z umiarem. By wydobywać i podkreślać naturalną urodę, a nie zniekształcać twarz przesadzając z ilością zabiegów lub ilością podanego preparatu.
      
       - Jakie zabiegi są Pani ulubionymi?

       - Ja przede wszystkim lubię profilaktykę przeciwstarzeniową. Gdy zaczynamy widzieć pierwsze objawy odwodnienia skóry, powinniśmy zaprzyjaźnić się z mezoterapią i złuszczaniem. Ważne by powtarzać zabiegi regularnie w cyklu, który zaleci nam lekarz: raz na rok, czy częściej, to zależy też od naszych potrzeb. Taka profilaktyka potrafi zatrzymać czas.
       Nie zapominajmy przy tym o zabiegach kosmetycznych. Medycyna estetyczna fantastycznie współgra z dzisiejszą kosmetologią. Uzupełniają się nawzajem. Opieka mądrego kosmetologa to zadbana skóra, regularny relaks, a także informacja, że czas na „coś więcej”.
       Czasami trafiamy do lekarza w sytuacji, kiedy chcielibyśmy nie tylko zatrzymać czas, ale też go cofnąć. I często jest to możliwe. Dysponujemy gamą nowoczesnych zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego ( wg mnie najlepszego przyjaciela kobiety: wypełnia, nawilża, regeneruje), botoxu (naprawdę w bezpieczny sposób rozprawia się ze zmarszczkami mimicznymi) czy też laserów (fantastycznie stymulują do odnowy).
      
       - Czy medycyna estetyczna uzależnia?
       - Nie w taki sposób w jaki faktycznie działają substancje uzależniające. Pacjentki wracają na zabiegi, bo są zadowolone ze swojego lepszego wyglądu. Czasem rozochocone efektami chciałyby więcej niż faktycznie potrzebują i tu najważniejsza jest rola lekarza, by nie dopuścić do przesady.
      
       - Zabieg na wiosnę to…
       - Wiosna to czas, kiedy można skorzystać z zabiegów laserem frakcyjnym. Jego działanie polega na kontrolowanych uszkodzeniach włókien kolagenowych w naszej skórze. Każde uszkodzenie wymaga naprawy. I tak nasz organizm wymieniając uszkodzone włókna, funduje nam lepszy wygląd. Tym sposobem możemy naprawić też blizny i rozstępy.
       Największą popularnością wśród moich pacjentek cieszy się zabieg laserem frakcyjnym w okolicy oczu, gdzie skóra jest najcieńsza, pozbawiona podskórnej tkanki tłuszczowej i dość szybko poddaje się przemijaniu, a do tego zabieg jest bezbolesny i nie wyłącza nas z aktywności (po zabiegu nie musimy chować się w domu ). Seria zabiegów potrafi skutecznie odmłodzić tę okolicę.
      
      
Lekarz medycyny estetycznej Małgorzata Żyra zaprasza na zabiegi do Neo Lady.
       Rejestracja telefoniczna 55 239 61 36.

      
Neo Lady Studio Zdrowia Medycyna Estetyczna
       Elbląg, ul. ks. Osińskiego 4a
       tel. 55 239 61 36
       www.neolady.pl
       www.sklep.neolady.pl
      
-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej