UWAGA!

Depilacja laserowa Light Sheer - pakiety promocyjne

2014-11-10
07:00

Masz dosyć golenia nóg, pach i bikini. Po wosku i maszynce pojawiają się podrażnienia na skórze, wrastające włoski. Jest sposób, aby rozwiązać te problemy na zawsze. Depilacja laserowa usuwa włoski na zawsze. Po serii zabiegów włosy nie odrastają. Zabiegi depilacji warto zacząć zimą, by latem mieć gładką skórę.

Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia?
       Depilacja laserowa polega na usunięciu niechcianych włosków bezpowrotnie. Promieniowanie lasera pochłaniane jest przez ciemny barwnik włosa, a „cebulka” włosowa jest wówczas niszczona całkowicie i traci zdolność do odrostu.
      
       Ile potrzeba zabiegów, aby usunąć niechciane włoski na stałe?

       Potrzeba średnio 3-5 zabiegów w ostępach 4-6 tygodni w przypadku pach, bikini i twarzy. Jeśli chodzi o nogi to odstępy pomiędzy zabiegami to 2-3 miesiące.
      
       Zwykle po pierwszym zabiegu depilacji laserem diodowym Light Sheer usuwamy około 30 proc. owłosienia. A po 3-5 zabiegach można na stałe usunąć 80-92 proc. włosków.
      
       Czy zabieg depilacji laserowej będzie u każdego skuteczny?

       Praktycznie wszystkie osoby mające ciemny włos będą zadowolone z zabiegu. Idealna osoba do depilacji to taka, która ma ciemny włos i jasną skórę.
      
       Inną kwestią jest ilość zabiegów, która uzależniona jest od grubości i koloru włosów, ich lokalizacji oraz koloru skóry. Najlepsze efekty depilacji uzyskuje się na łydkach, bikini i pachach pozbywając się nawet do 98% włosków. Tak więc, nie trzeba już golić nóg i innych okolic, a podrażnienia skóry po tradycyjnych metodach depilacji nie występują.
      
       Klinika Medesta zaprasza na zabiegi depilacji laserem Light Sheer pod kontrolą lekarza dermatologa. Konsultacje przed laserowym usuwaniem owłosienia są bezpłatne, a zabiegi odbywają się codziennie.

 


       Więcej informacji na temat pakietów promocyjnych można znaleźć na stronie: www.medesta.pl.
      
       Zapraszamy na konsultacje z zakresu medycyny estetycznej oraz usuwanie żylaków i operacji powiek do Kliniki Medesta, gdzie w komfortowych warunkach docenią Państwo wieloletnie doświadczenie i rzetelność naszych lekarzy w medycynie estetycznej i depilacji laserowej.
      
       Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
       Danuta i Michał Dąbrowscy sp. partnerska
       ul. Legionów 8/C Elbląg
       Rejestracja tel. 730-050-050
       www.medesta.pl
      

--- Reklama ---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej