UWAGA!

Depilacja laserowa XXI wieku Laser Palomar VectusTM w Klinice Medesta

2016-10-24
07:00
 

Dużo się mówi o depilacji laserowej wcześniej wykonywaniej IPl-ami, obecnie laserem diodowym LightSheer. Od trzech lat w Polsce, a od października 2016 roku również w naszym mieście depilację można przeprowadzić najnowocześniejszym laserem Palomar VectusTM. Urządzenie to, jako jedyne na świecie, odczytuje poziom melaniny w skórze, co pozwala na skuteczne i bezpieczne dobranie parametrów zabiegowych – mówi dr n. med. Danuta Dąbrowska z Kliniki Medesta.

W Klinice Medesta posiadamy już jeden laser do depilacji LightSheer ET, pomimo tego zdecydowaliśmy się zaoferować Naszym Pacjentom depilację laserem Palomar VectusTM. Największe zalety usuwania owłosienia Vectusem to przede wszystkim efekty zabiegu i szybkość depilacji dzięki dużej głowicy, minimalna bolesność lub bezbolesność oraz możliwość wykonywania zabiegów jeden miesiąc po opalaniu się, dzięki opatentowanemu miernikowi barwnika w skórze Skintel – dodaje dr n. med. Danuta Dąbrowska.
      
       Dlaczego depilacja laserem Palomar Vectus jest skuteczna i bezbolesna?
       Do tej pory w trakcie zabiegu laserem LightSheer ET impuls promieniowania laserowego w ułamku sekundy nagrzewał mieszki włosowe do wysokiej temperatury uszkadzając je trwale. Wnikniecie wiązki lasera odczuwano w postaci gorącego ukłucia, „parzenia”. Było to bardzo skuteczne, ponieważ momentalnie niszczyło mieszki włosowe i nie wpływało niekorzystnie na sąsiadującą tkankę, która ulegała tylko niewielkim obrzękom.
      
       Depilacja Vectusem jest zarówno skuteczna jak i bezbolesna
       Obecnie w laserze Palomar VectusTM Pacjent nie odczuwa silnego impulsu laserowego, ponieważ dzięki unikalnemu układowi luster w głowicy wiązka laserowa jest odbijana i rozdzielana na kilka strumieni, których sumaryczna wartość jest wysoka i bardzo skuteczna. Dzięki temu zabieg jest komfortowy, a obrzęk skóry po zabiegu nie występuje. Dodatkowo końcówka Vectusa jest wyposażona w szafirowy kryształ, który chłodzi depilowaną powierzchnię do temperatury 5 stopni Celsjusza.
      
       Skuteczność zabiegu laserem VectusTM osiągamy dzięki:
       • miernikowi melaniny w skórze za pomocą urządzenia Skintel i dobranych optymalnie energii lasera
       • głowicy chłodzącej
       • dokładności zabiegu dzięki dużej głowicy
       • odbiciu wiązki lasera w głowicy, aby energia była wyższa i bezboleśnie dotarła do cebulki włosa
      
       Laser Palomar Vectus należy obecnie do największej amerykańskiej firmy Cynosure produkującej lasery estetyczne. Jest udoskonaleniem lasera diodowego LightSheer ET.
      
       Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym można wygrać bezpłatne zaproszenie na jeden zabieg depilacji laserowej laserem VectusTM wybranej okolicy, szczegóły na naszym facebooku
      
       Pełną ofertę znajdziecie Państwo na:
       www.medesta.pl

 


       Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
       Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska
       Elbląg, ul. Legionów 8/C
       kontakt@medesta.pl
       tel. 730 050 050
       tel. 730 730 353
       czynne od pon. do pt. 8.00-18.00.
      

-------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej