UWAGA!

Dermapen frakcyjna mezoterapia igłowa

2013-10-23
07:00

Mechanizm działania techniki mikronakłuć jest bardzo prosty. Nakłuwając skórę, powodujemy mikrouraz, który stymuluje ją do samoleczenia i uruchamia procesy regeneracyjne. Technika ta zdobywa coraz więcej zwolenników, przede wszystkim dzięki wielu wskazaniom terapeutycznym, które lekarz medycyny estetycznej może wykorzystać w swojej praktyce.

Zastosowanie mikronakłuwania:
      
       1. Oznaki starzenia się skóry, zmarszczki – poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamiania procesów naprawczych, poprawia napięcie i elastyczność skóry, co powoduje zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek,
      
       2. Blizny potrądzikowe, pooperacyjne i pooparzeniowe, stymulując procesy regeneracyjne powodujemy, że organizm wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę, przez co jest spłycona i mniej widoczna,
      
       3. Rozstępy - stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawą jakości skóry w ich obrębie
      
       4. Profilaktyka przeciwstarzeniowa skóry.
      
       Metody, techniki i urządzenia do mikronakłuwania dostępne w Neo Lady
      
       Najczęściej stosowana jest igła i tzw. mezoterapia igłowa. Lekarze często stosują rollery - specjalne wałki z dużą ilością mikroigieł o różnej grubości oraz długości. Zabieg polega na przesuwaniu wałkiem po skórze pacjenta, co powoduje mikrouszkodzenia skóry i stymuluje regenerację. Mezoroller można również stosować samodzielnie w domu. Do kupienia w Neo Lady więcej na stronie: www.sklep.neolady.pl

 


       Nowością jest Dermapen, który znacznie poprawia nie tylko szybkość wykonania zabiegu, ale też komfort pacjenta podczas zabiegu. W tym przypadku możemy mówić o frakcyjnym nakłuwaniu skóry dzięki temu, że pulsujące igły wykonują do 90 nakłuć na sekundę.
      
       Mikronakłuwanie pozwala również na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, co sprawia, że zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry.
      
       Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, obowiązuje rejestracja telefoniczna 55 239 61 36. Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej Małgorzata Żyra.
      
       Zachęcamy do skorzystania z autorskiego pakietu odmładzającego Neo Lady, który zawiera trzy profesjonalne zabiegi Filorga dostępne wyłącznie w naszym gabinecie. Więcej na stronie.
      
      

Neo Lady Studio Zdrowia Medycyna Estetyczna
       Elbląg, ul. ks.Osińskiego 4a
       tel. 55 239 61 36
       www.neolady.pl
      
      
------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej