UWAGA!

Fotodepilacja i fotoodmładzanie za połowę ceny!

2011-07-25
Aktualizowany 2011-07-29 09:43

Przed nami kolejna odsłona grupowych zakupów. W tym tygodniu oferujemy 150 kuponów na zabiegi fotodepilacji lub fotoodmładzania wybranych partii ciała.

Firma no+vello jest światowym liderem w zakresie zabiegów fotodepilacji (trwałe usuwanie owłosienia) i fotoodmładzania. Zabiegi wykonywane są przy pomocy IPL - urządzenia o mocy 60J emitującego impulsy światła. Fotodepilacja polega na tzw. selektywnej fototermolizie, podczas której energia światła kierowana jest na skórę i zmieniana zostaje w energię cieplną. Następuje niszczenie wybranych komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Melanina (barwnik włosa) pochłania energię cieplną i kieruje ją do mieszka włosowego, gdzie przekształcona w ciepło niszczy komórki rozrodcze włosa. Pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada.
       Fotoodmładzanie polega na aplikowaniu impulsów silnego światła, które przenikają w głąb skóry bez uszkadzania naskórka. Za pomocą impulsów światła do skóry dociera energia cieplna, co powoduje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny, które pomagają naprawiać mikrosieci tworzące tkankę skóry i naskórka. Uzyskuje się efekt wypełnienia dzięki poprawie struktury i regeneracji skóry od wewnątrz.
       Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne. Odbycie kilku sesji zapewnia trwałą utratę owłosienia z wybranej partii ciała oraz poprawę jędrności i wyglądu cery. Każdy zabieg w Salonie no+vello poprzedzony jest bezpłatnym testem w celu indywidualnego dostosowania sesji do skóry.
       Salon no+vello w Elblągu wyróżnia się doskonale wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy specjalizują się w tego typu zabiegach. Więcej informacji o metodzie i zabiegach na: www.nomasvello.pl.
      
      
Cena zabiegu po rabacie wynosi jedynie 49 złotych.

      
Zafunduj sobie odrobinę luksusu. Twoje ciało może być gładkie i jędrne już dziś!

       Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać pod numerem telefonu: 883 080 964.
      
       Kupon jest ważny od momentu wykupienia do 30.09.2011 roku.
      
      
Obsługa klienta groupEl, tel. 55 235 39 76, pon.- pt. 8.30-16.30, e-mail biuro@groupel.pl.
      
       Depilacja najlepsza pod słońcem.

      

 


        

groupEl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej