UWAGA!

Idealny prezent na Walentynki

2016-02-08
Aktualizowany 2016-02-09 07:00
 

Walentynki coraz bliżej. To dzień, w którym chcemy podarować ukochanym osobom coś wyjątkowego, coś, co sprawi im dużo radości. Idealnym podarunkiem może być biżuteria Salonu Jubilerskiego Agat - piękna, wyjątkowa i bardzo szlachetna. Do 14 lutego serduszka złote i srebrne taniej o 15 proc.

Tu znajdziesz idealny prezent
       Walentynki to czas, kiedy chcemy pokazać bliskim jak bardzo nam na nich zależy i dać im coś wyjątkowego. W Salonie Jubilerskim Agat znajdziesz różnego rodzaju kolczyki, naszyjniki, łańcuszki, ze srebra i ze złota, celebrytki, czyli łańcuszki z zawieszkami, ale i piękną ceramikę. Ta wyjątkowa mieszanka estetyki, fantazji i precyzji, która od razu zapada w pamięci, może stać się idealnym pomysłem na prezent.
      
       Prezent, który nigdy się nie zestarzeje
       W dzisiejszych czasach dobry zegarek to nie tylko miernik czasu, ale i ważna ozdoba, która dobrze podkreśla wizerunek. Musi być więc jak najlepszej jakości. Salon Agat swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica, w ofercie ma również takie marki jak Fossil i Skagen, a zegarki  Doxa są tańsze o 30 proc. !
      
       Podaruj miłość!
      
Walentynki to czas, kiedy chcemy dzielić się miłością. To również odpowiedni moment, by wybrać wspaniałe ślubne obrączki. Wybierane na lata stają się symbolem miłości i obietnicy, muszą być więc jak najlepiej dobrane do tych, którzy będą je nosić. Salon Jubilerski Agat oferuje szeroki wybór wzorów, gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Do tradycyjnych obrączek istnieje możliwość wstawienia dwóch gratisowych brylantów, a także bezpłatnego grawerowania. Salon ma w swojej ofercie również dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę, a promocja sięga 30 proc. rabatu!
      
       Warto mieć kartę

 

 Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci mają już 20 proc. rabatu!
      
       Sprzedaj jak najlepiej

W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra to właśnie salon Agat stosuje korzystny kurs skupu -skupuje najdrożej i oferuje klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. Cenę można negocjować. 
      
      

       Do 14 lutego serduszka złote i srebrne taniej o 15 proc.
      

      
Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      
       Weź udział w walentynkowym konkursie!
Kliknij tutaj.
      

      

      
-------- Reklama --------
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej