UWAGA!

Joga i warsztaty o zdrowiu tylko w Hotelu Elbląg****

 Joga i warsztaty o zdrowiu tylko w Hotelu Elbląg****

Joga integralna polega nie tylko na pracy ciała, ale również umysłu. Joga w znacznym stopniu jest pracą mentalną. Joga nie jest sektą ani religią. Opiera się na ćwiczeniach przywracających harmonię duszy i ciała.

Najważniejszym celem praktyki jogi jest możliwość otwarcia swego serca i przepracowania własnych emocji. Poprzez regularne ćwiczenia zdobywamy narzędzie, które pomaga nam osiągnąć uczucie radości, stać się bardziej niezależnym i pewnym siebie.
       Na początku joga może wydawać się trudna i można nie poczuć od razu jej wpływu na ciało i umysł. To nie jest antybiotyk, który będzie działać szybko. W odniesieniu do terminów medycznych jest to raczej fitoterapia (ziołolecznictwo), która pomaga odnaleźć w sobie przyczyny choroby oraz metodę leczenia w potencjale swojej siły.
       Dzięki jodze człowiek może odkryć bardzo ważną sferę duszy i rozwinąć w sobie źródła twórczości. Dokładne zrozumienie mechanizmów jogi pozwala na większą kontrolę nad własnym życiem, ciałem i podtrzymywaniem umysłu w harmonii.
       Joga pomaga lepiej wsłuchać się w samego siebie oraz lepiej zrozumieć język swojego ciała. U osób ćwiczących jogę wzrasta świadomość i odpowiedzialność za swoje życie, otwiera się bardziej globalne widzenie świata, można uleczyć swoje ciało oraz zwiększyć swój potencjał energetyczny. Na naszych zajęciach jogi są wykonywane ćwiczenia dla ciała, ćwiczenia oddechowe, medytacje, a także ćwiczenia palców, czyli mudry.
      
       Dołącz do nas!
       Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki o godzinie 17.00 i 18.00.
       Przy zakupie karnetu miesięcznego otrzymasz zaproszenie na orientalny masaż głowy!

      
       Cena za 1 wejście wynosi 25 zł. Przy zakupie karnetu miesięcznego cena za 1 wejście wynosi 20 zł. 
      
       Hotel Elbląg**** zaprasza również wszystkich chętnych na warsztaty o zdrowiu.
      
       Na zajęciach możemy poznać najnowsze badania i statystyki na temat, jak poszczególne produkty żywnościowe wpływają na nas, w jaki sposób łączyć je ze sobą oraz których produktów nie łączyć z lekami. Dowiemy się również jak emocje mogą wpływać na nasze ciało, jak radzić sobie z chorobami, ze stresem, jaka jest przyczyna zmęczenia, a także czym jest fitoterapia, homeopatia, wpływy różnych ziół.

 


       Zajęcia poprowadzi Emma Lange – redaktor pisma „Klucz do długolecia”, a także prowadząca wielu kursów o zdrowiu i psychologii.
      
       Spotkanie odbędzie się 5 maja (czwartek) o godzinie 17 w Hotelu Elbląg****. Cena za wstęp wynosi 25 zł.
       Uwaga! Osoby posiadające karnet na zajęcia jogi integralnej - wstęp wolny na warsztaty za okazaniem karnetu.

      
       Zapisów na zajęcia jogi integralnej i warsztaty o zdrowiu dokonujemy telefonicznie pod nr tel. (55) 611 66 96 lub osobiście w recepcji So Natural SPA w Hotelu Elbląg**** .
      
       Hotel Elbląg**** ul. Stary Rynek 54-59 w Elblągu, e-mail: spa@hotelelblag.eu. Więcej informacji na www.hotelelblag.eu.
      

-------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie