UWAGA!

Korekta makijażu permanentnego w Neo Lady

 Korekta makijażu permanentnego w Neo Lady

Jeśli jesteś niezadowolona z wykonanego makijażu permanentnego, kosmetyczka, która wykonała zabieg nie potrafi go poprawić możesz umówić się do Neo Lady i skorzystać z bezpłatnej konsultacji w jaki sposób można skorygować makijaż.

Makijaż permanentny powinien zdobić kobietę i podkreślić jej urodę. Jednak często zdarza się, że jest odwrotnie. Co zrobić kiedy wykonany makijaż nie spełnia swojego zadania? Może się tak wydarzyć, gdy makijaż wykonany został, np. przez niedoświadczoną osobę lub przy użyciu nieodpowiednich technik i kolorów. W Neo Lady wykonujemy zabiegi korygujące błędy w makijażu trwałym. Wieloletnie doświadczenie linergistki, pomoże Wam odzyskać dobry wygląd i samopoczucie.
      
       Zapraszamy również do skorzystania z programu zaplanuj z lekarzem, który obejmuje bezpłatną konsultację lekarza medycyny estetycznej lub kosmetologa. Podczas spotkania omówimy sposoby pielęgnacji twarzy, proponowane zabiegi z zakresu poprawy kondycji skóry, plan zabiegów na przyszłość. Otrzymasz od nas również kupon rabatowy o wartości 50 zł do wykorzystania na wskazane zabiegi.

 


      

Obowiązuje telefoniczna rejestracja 55 239 61 36.

      
Zdjęcie obok przedstawia przykładowy efekt zabiegu korygującego
       źle wykonany makijaż brwi.
      
       Neo Lady Studio Zdrowia Medycyna Estetyczna
       Elbląg, ul. ks. Osińskiego 4a
       tel. 55 239 61 36
       www.neolady.pl
      
www.sklep.neolady.pl
      
       -------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie