UWAGA!

Laserowa rewolucja!

 Laserowa rewolucja!

Marzą ci się gładkie nogi i pachy bez konieczności ciągłego golenia lub bolesnego usuwania woskiem? Dzięki zabiegom depilacji laserowej pozbędziesz się uciążliwego owłosienia na stałe. Jesień to idealny moment, aby gładką skórą cieszyć się od wakacji na wiele lat. Zabiegi depilacji laserowej są nieinwazyjne, a odpowiednia dawka lasera dobrana przez lekarza sprawia, że zabiegi są bardzo skuteczne i bezpieczne.

W naszym gabinecie depilację laserową prowadzi lekarz dermatolog sprawdzonym i skutecznym laserem diodowym Light Sheer, który posiada certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Amerykańskie Ministerstwo d.s. Żywności i Leków (FDA).
       U osób, u których występuje wrastanie włosów i tworzą się stany zapalne, przebarwienia, a nawet blizny po goleniu, depilacja laserowa nie tylko usuwa włosy, ale również leczy skórę.
       Jak skuteczne są zabiegi depilacji laserowej i jak często trzeba je wykonywać ?
       Zabiegi depilacji laserowej są nieinwazyjne, a odpowiednia dawka lasera dobrana przez lekarza sprawia, że zabiegi są bardzo skuteczne i bezpieczne. Aby efekty były widoczne trwale, należy przeprowadzić od 3 do 5 zabiegów depilacji laserowej.
       Konieczność wykonania kilku zabiegów podyktowana jest tym, iż nie wszystkie włosy rosną równocześnie. W danej chwili w okresie wzrostu jest około 20-30 proc. włosów. Laser usuwa tylko włosy, które widzimy, czyli możemy ogolić. Mieszki włosowe będące w spoczynku tzw. „uśpione cebulki” nie absorbują promieniowania i wyrastają w późniejszym okresie za 4-12 tygodni. Wtedy przeprowadza się kolejne sesje.
      
      
       Więcej informacji oraz pełną ofertę zabiegów można znaleźć na stronie: www.danutadabrowska.pl.
       Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej oraz zbiegów laserowych.
      
       Nowa siedziba gabinetu
       Gabinet Dermatologii Estetycznej
       dr n. med. Danuta Dąbrowska

       ul. Kowalska 1-2/L
       Elbląg Stare Miasto
       Rejestracja tel. 730-050-050
      
gabinet@danutadabrowska.pl
      
www.danutadabrowska.pl
       Gładka skóra na zawsze!

      
-------- Reklama -------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie