UWAGA!

Letnia zmiana, gorący efekt

Czasami ginie pod stertą codzienności, czasami spychane jest na dalszy plan. Dobrego samopoczucia nie da się kupić, ale można je wypracować, krok po kroku. Niech Twoje zadowolenie z siebie i z własnego wyglądu podskoczy do maksimum niczym temperatura w lato – weź udział w naszym programie "Od nowa piękna". Sprawdź, jak wiele możesz zmienić i jednocześnie pozostać sobą.

Zmiana to nic złego, a wręcz przeciwnie. Ta dobra sprawi, że poczujesz się lepiej sama ze sobą, nabierzesz mocy, dzięki której podbijesz swój świat, spojrzysz na siebie z innej perspektywy. Z pomocą ludzi, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach będziesz miała pewność, że wszystkie działania idą w dobrym kierunku. Twoim kierunku. 

 


       Co musisz zatem zrobić? Wysłać zgłoszenie. Zapraszamy panie w wieku od 20 do 60 lat. Zgłoszenie należy wysłać na adres odnowapiekna@portel.pl do 10 sierpnia. Co się powinno w nim znaleźć? Imię oraz nazwisko, numer telefonu, należy dołączyć również zdjęcia - twarzy oraz sylwetki - oraz odpowiedź na pytanie: "dlaczego chcesz wziąć udział w programie?". Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
       Uwaga! Żadne z poprawnie wypełnionych zgłoszeń, nadesłanych podczas poprzedniej edycji, nie zostało odrzucone, ale wróciło do puli! Tak samo będzie i tym razem – zgłoszenia, które prześlecie do nas teraz, mają szansę wziąć udział w kolejnej edycji programu.
      
      
Kto zadba o panie razem z nami? Zabiegami medycyny estetycznej zajmie się Klinika Medesta, o włosy zadba Salon Fryzjerski Point, natomiast o makijaż - Agnieszka Śliwowska – Make Up Academy, o to by nasza finalistka była świetnie ubrana zadba sklep Makalu w Elblągu, a o kondycję fizyczną i mobilizację do bycia fit Endorfina - Centrum Fitness, Odnowy i Rehabilitacji.


      
Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku przed, w trakcie i po udziale w programie "Odnowa piękna" na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
----- autopromocja --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama