UWAGA!

Luksusowa mezoterapia z hydroxyapatytem wapnia Neauvia Organic Hydro Deluxe

2016-01-29
Aktualizowany 2016-02-01 08:30

 Zastanów się jak dbasz o swoją skórę twarzy? Stosujesz kremy, pijesz wodę, zdrowo się odżywiasz, patrzysz w lustro, a skóra twarzy nadal sucha… Przeczytaj o najnowszej mezoterapii w klinice Medesta: w jaki sposób działa, czy jest skuteczna, na czym polega jej innowacyjność, czy zabieg jest bolesny?

Mezoterapia (teraz w promocyjnej cenie) to zabieg niechirurgiczny, działający miejscowo, polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry, substancji regenerujących i odżywczych, za pomocą delikatnych iniekcji. Na rynku medycyny estetycznej istnieje wiele preparatów do mezoterapii. Obecnie Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna poleca skuteczną mezoterapię Neauvia Organic Hydro Deluxe, która zawiera:
       - kwas hialuronowy - zatrzymuje wodę w skórze i ją nawilża oraz ujędrnia policzki, kąciki ust, poprawia owal twarzy,
       - hydroksyapatyt wapnia - z upływem czasu, pod wpływem promieni słonecznych i solarium, a także stresu, włókna kolagenowe ulegają pofragmentowaniu i zanikowi, co powoduje, że skóra rozciąga się i wiotczeje. Hydroksyapatyt wapnia to stymulator tkankowy, który podany do skóry, wyzwala produkcję nowych włókien kolagenowych. Kolagen stanowi rusztowanie dla skóry, podobnie jak stelaż w namiocie.
      
       Podsumowując, mezoterapia Neauvia Organic Hydro Deluxe nawilża skórę, zwiększa jej gęstość, powoduje wzrost kolagenu w skórze, redukuje drobne zmarszczki wokół oczu i ust.
      
       Żel podawany jest kaniulą a nie igiełką, głębiej niż mezoterapie witaminowe, więc nie powstają bąbelki czyli kropelki żelu na skórze. Dodatkowo efekty zabiegu utrzymują się do kilku miesięcy. Mezoterapię można powtarzać a bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. Przed mezoterapią używamy znieczulenia w kremie.
      
       Czy jesteś zainteresowana? Zadzwoń i umów się z nami na zabieg. Zapraszamy! 
      
       Pełną ofertę znajdziecie Państwo na:
       www.medesta.pl

 


            „Medesta” Dermatologia i Medycyna Estetyczna
       Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska
       Elbląg, ul. Legionów 8/C
       www.medesta.pl
       tel. 730 050 050
       tel. 730 730 353
       czynne od pon. do pt. 8.00-18.00.


       ------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej