UWAGA!

Metamorfoza w nowym gabinecie dr n. med. Danuty Dąbrowskiej

2014-07-08
07:00
 
Pani Urszula Plewka podczas wizyty u dr n. med. Danuty Dąbrowskiej.
Pani Urszula Plewka podczas wizyty u dr n. med. Danuty Dąbrowskiej.

W czerwcu Prywatny Gabinet Dermatologii Estetycznej dr Danuty Dąbrowskiej został przeniesiony do nowej siedziby przy ul. Legionów 8/C w Elblągu, a obecna nazwa gabinetu brzmi Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna.

W związku z nową lokalizacją rozszerzamy zakres usług medycznych, oprócz dotychczas wykonywanych zabiegów, dodatkowo proponujemy zabiegi chirurgii estetycznej, chirurgiczne usuwanie żylaków, operacje powiek, przeszczepy tłuszczu i wiele innych.
      
       Przypominamy, że dr Danuta Dąbrowska była jednym z fundatorów programu Metamorfoza „Twoje piękno w dobrych rękach”. Część zabiegów laureatki tej akcji, Pani Urszuli Plewki, zostało wykonanych już w nowej lokalizacji gabinetu, między innymi:
       - wypełnienie cieni pod oczami - zastosowany u Pani Uli kwas hialuronowy pod oczy Juvederm Volbella to unikalny żel, który unosi skórę, nawilża ją i zmniejsza cienie pod oczami,
       - laserowe zamykanie naczynek laserem Varilite,
       - laserowa depilacja (Laser Light Sheer),
       - usuwanie zmarszczek między brwiami za pomocą botoxu.
      
       Uczestniczka Metamorfozy była zachwycona nową siedzibą gabinetu. Zapewne dlatego, że stworzyliśmy klinikę na europejskim poziomie, co potwierdzają nasi pacjenci.
      
       Mając świadomość, że żyjemy w czasach, w których ponad 60 proc. populacji odczuwa napięcie i stres związany z codziennością, proponujemy Państwu wiele możliwości odzyskania urody i pozytywnej energii dzięki naszym specjalistom oraz w komfortowych warunkach.
      
       Wizyta w klinice Medesta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów, którzy marzą, aby w warunkach intymności, dyskrecji i spokoju, w sposób kompleksowy zadbać o swój wizerunek, mając do dyspozycji nowoczesne i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej oraz zaawansowane urządzenia medyczne. Na tle innych wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjenta oraz celujący poziom usług świadczonych przez profesjonalistów.
      
       Nasz zespół tworzą ludzie, dla których praca jest pasją, i którzy pomimo wieloletniego doświadczenia, wciąż ambitnie i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

 


       Medesta
       Dermatologia i Medycyna Estetyczna
       dr n. med. Danuta Dąbrowska i Partnerzy
       ul. Legionów 8/C
       82-300 Elbląg
       www.medesta.pl
      
www.danutadabrowska.pl
       tel. 730 050 050
       tel. 730 730 535
      

-------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej