UWAGA!

Najskuteczniejsza metoda odmładzania skóry

2013-09-02
07:00
Najskuteczniejsza metoda odmładzania skóry

Proces starzenia się skóry związany jest ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością do regeneracji. Istnieje wiele metod hamowania tych procesów i odmładzania skóry. Jedną z nich jest zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Młodość mamy we krwi – mówi Gabriel Ruciński, lek. kardiolog, specjalista medycyny estetycznej, szef Kliniki Estetyki Ciała Bellamed w Elblągu. Nasz organizm ma duże zdolności regeneracyjne, więc dlaczego nie wykorzystać tej ogromnej, naturalnej siły do utrzymania pięknego, młodego wyglądu skóry na dłużej.
       Prawdziwie rewolucyjny trend w medycynie estetycznej to osocze bogatopłytkowe PRP - czyli koncentrat autologicznych płytek ludzkiej krwi w niewielkiej ilości osocza. Terapia PRP bazuje na naukowej wiedzy i innowacyjnych technologiach Medycyny Regeneracyjnej. Jej skuteczność kliniczna, poparta została w ostatnich latach, wieloma doświadczeniami Praktyków Medycyny Estetycznej w Polsce i na świecie. Przeprowadzona pod nadzorem wykwalifikowanego Personelu Medycznego, daje spektakularny efekt odmładzający.
      
       Jak wygląda zabieg w Klinice Bellamed w Elblągu
       Mała próbka krwi Pacjenta jest przetwarzana przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego, aby wyodrębnić plazmę bogatopłytkową – PRP. Tak przygotowane unikalne PRP, zawierające czynniki wzrostu, jest wstrzykiwane punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji. Zabieg przeprowadzany w gabinecie jest szybki i bezpieczny dla pacjenta, ponieważ dzięki zastosowaniu czynników z własnej krwi wykluczona jest reakcja uczuleniowa.
      
       Skuteczność działania
       Zabieg iniekcji osocza bogatopłytkowego daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie i biokompatybilna z naszym ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych – dodaje lek. Gabriel Ruciński. Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzania fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Postępujące sukcesywnie procesy produkcji nowego kolagenu, zauważalnie poprawiają elastyczność skóry, jej koloryt i tekstura regenerują się do naturalnej postaci. PRP wspomaga też zdolność skóry do utrzymywania wilgoci. Efekty zabiegu postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Skóra już po 1-2 tygodniach jest bardziej napięta i wygładzona. Zanikają przebarwienia. Dzięki tej metodzie można poprawić wygląd takich miejsc jak:
       - policzki
       - fałdy nosowo-wargowe
       - okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki
       - usta, podbródek, czoło
       - fałdy na szyi i karku
       - dekolt
       - dłonie
       - wypełnianie blizn po trądziku
       - łysienie typu męskiego
      
      
W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych dotyczących jego przebiegu zapraszamy do kontaktu z Kliniką Bellamed w Elblągu pod numerem telefonu 600 511 512

       ---art. sponsorowany---

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej