UWAGA!

Nici hialuronowe - przełom w medycynie estetycznej

 Nici hialuronowe - przełom w medycynie estetycznej

Z wiekiem nasza skóra wiotczeje, marszczy się, a twarz przybiera smutny wyraz. Aby utrzymać młodość nie trzeba już sięgać po zabiegi chirurgiczne. Pomaga nam w tym dermatologia estetyczna.

Jakie są metody bezoperacyjnego usuwania zmarszczek?
       Wraz z upływem czasu zawartość kolagenu i kwasu hialuronowego stopniowo zmniejsza się, m.in. wskutek tego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki. Bruzdy przy nosie stają się głębokie, kąciki ust i policzki opadają. Nasza twarz wygląda poważnie i smutno.
       Najczęściej wykonywane zabiegi dermatologii estetycznej to kwas hialuronowy i laserowy resurfacing twarzy oraz botox.
      
       Co to są nici hialuronowe?

       To nowatorski sposób podawania kwasu hialuronowego opracowany przez polskiego specjalistę dermatologa z Wrocławia dr Monikę Lelonkiewicz. Zabieg ten polega na rozprowadzaniu pod skórą „nitek” kwasu hialuronowego tworzących rodzaj miękkiego, naturalnego rusztowania. To rusztowanie podobnie jak rurki w namiocie podnoszą i podtrzymują opadającą i marszczącą się skórę. W ten sposób unoszą się zapadnięte policzki oraz opadające kąciki ust. Dlatego też zabieg ten nazywamy bezoperacyjnym lub miękkim liftingiem twarzy. Kwas hialuronowy nie tylko unosi skórę, ale również ją nawilża. Dzięki czemu skóra nie wysusza się i jest w lepszej kondycji.
      
       Jak wygląda twarz po zabiegu?
       Efekty podania wypełniaczy są natychmiastowe. Zabiegi są zazwyczaj bezbolesne oraz bez siniaków, a to dzięki nowoczesnym miękkim igłom, które nazywamy kaniulami. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, co można zakryć makijażem.
       Jedną z najważniejszych zalet nieoperacyjnego wygładzania zmarszczek jest to, że wyglądamy naturalnie , a po zabiegu można od razu wrócić do codziennych zajęć.
       Zabiegi z kwasem hialuronowym są nieinwazyjne i bardzo bezpieczne, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w skórze każdego człowieka.
      
       Jakie są przeciwwskazania do zabiegu z kwasem hialuronowym?
       Zabiegów z kwasem hialuronowym nie można wykonywać u kobiet w ciąży oraz u osób z aktywnymi chorobami autoimmunologicznymi oraz nowotworowymi . Aby rozpocząć kurację odmładzającą pierwszym etapem jest ocena stanu skóry pacjenta przez lekarza dermatologa. Podczas konsultacji lekarskiej omawiane są możliwości i metody usuwania zmarszczek oraz efekt końcowy jaki można uzyskać u danej osoby.
      
      

       Więcej informacji oraz pełną ofertę zabiegów można znaleźć na stronie: www.danutadabrowska.pl.
       Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej oraz zbiegów laserowych.

      
Nowa siedziba gabinetu
       Gabinet Dermatologii Estetycznej
       dr n. med. Danuta Dąbrowska

       ul. Kowalska 1-2/L
       Elbląg Stare Miasto
       Rejestracja tel. 730-050-050
      
gabinet@danutadabrowska.pl
      
www.danutadabrowska.pl

      
---- Reklama ----

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie