UWAGA!

Nici napinające skórę First Lift

2013-09-24
07:00

First Lift to nowość medycyny estetycznej w nowym gabinecie dr n. med. Danuty Dąbrowskiej. Rozpuszczalne nici liftingujące skórę to absolutny przełom w medycynie estetycznej. Jest to nowy sposób na uniesienie wiotczejących policzków, opadających kącików ust i marszczącej się skóry szyi i dekoltu.

Osoby, które nie potrzebują jeszcze liftingu operacyjnego mogą skorzystać z zabiegu z użyciem nici unoszących skórę, a także pobudzających komórki skóry fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny.
      
       Zabieg zwany pierwszym liftingiem z ang. First Lift polega na wprowadzaniu do skóry nici PDO za pomocą cieniutkiej igiełki. Dzięki nitkom skóra staje się bardziej sprężysta i nie wiotczeje. Oprócz wzmocnienia skóry powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego.
       Nici składają się z polidioksanonu, który jest rozpuszczalnym włóknem stosowanym od wielu lat chirurgii do zakładania wchłanialnych szwów przy szyciu ran i narządów wewnętrznych. Nitki samoistnie ulegają wchłonięciu po czasie 180-240 dni.
      
       Efekt estetyczny jest bardzo naturalny, ponieważ nie zmieniamy rysów twarzy i nie zwiększamy objętości policzków. Możemy dzięki zabiegowi z użyciem nici zmniejszyć zmarszczki palacza, unieść kąciki ust, poprawić opadający owal twarzy oraz ujędrnić skórę szyi i dekoltu. Dla osób, u których botox jest zbyt słaby w okolicy kurzych łapek zabieg zwany First Lift z użyciem nici PDO to doskonałe rozwiązanie na pozbycie się zmarszczek wokół oczu.
      

 


       Nowe trendy medycyny estetycznej opierają się obecnie na zasadzie uzyskania efektu tzw. „natural look”. Polega to na odmładzaniu w taki sposób, abyśmy wyglądali młodo, ale bez zmiany rysów twarzy. Tak, aby nasze policzki i usta nie były sztucznie napompowane. Połączenie wielu zabiegów takich jak laserowe usuwanie zmarszczek (laser frakcyjny), kwas hialuronowy i botox dostosowany do potrzeb pacjenta, nawilżanie skóry za pomocą mezoterapii i nici PDO to holistyczne podejście do odmładzania twarzy, szyi i dekoltu.
      
       Zabiegi medycyny estetycznej i depilacji laserowej prowadzone przez dermatologa Danutę Dąbrowską wcześniej przy ul. Ks. Osińskiego 4a w Elblągu zostały przeniesione na Stare Miasto przy ul. Kowalskiej 1-2/L w Elblągu.
       W nowym gabinecie zapewniamy doświadczenie, dyskrecję i indywidulane podejście do każdego pacjenta wypracowane przez ponad 6 lat pracy jako lekarz medycyny estetycznej.
      

 
Gabinet Dermatologii Estetycznej dr n.med. Danuty Dąbrowskiej
      
       Nowy gabinet! Nowe zabiegi! Promocje!
       Elbląg, ul. Kowalska 1-2/L wejście od ul. Stary Rynek
       tel. 730 050 050
       www.danutadabrowska.pl
      
       ------------ Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej