UWAGA!

Nowość! Joga dla każdego w Hotelu Elbląg****

 Nowość! Joga dla każdego w Hotelu Elbląg****

 Już od marca zapraszamy do Hotelu Elbląg**** na zajęcia jogi. Chcesz mieć sprawne ciało, silny umysł i wewnętrzny spokój? Dołącz do nas! Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek i piątek o godzinie 17. Czas trwania zajęć wynosi 60 minut. Przy zakupie karnetu ośmiu spotkań otrzymasz w prezencie voucher na orientalny masaż głowy.

Czym jest joga?
       Niektórzy uważają, że joga to religia, inni myślą, że jest to fizyczna praktyka dla podtrzymania energii życiowej i zdrowia. Są tacy, którzy uważają, że joga to psychologiczny system, który skupia się na rozwoju duszy i jej potencjału.
       W rzeczywistości wszystkie poglądy na temat jogi istnieją, ponieważ ludzie nie zawsze prawidłowo interpretują samo pojęcie jogi.
       Joga przyszła do nas z sanskrytu, a jej nazwa oznacza połączenie lub uwolnienie. Innymi słowy joga oznacza związek indywidualnej świadomości ze świadomością wszechświata.
       Joga to metoda uświadomienia, polegająca na pracy z uniwersalnymi ludzkimi ograniczeniami umysłu, który ma nieskończony i twórczy potencjał. By zwyciężyć przeszkody, które rodzą się w naszej podświadomości potrzebujemy nowych technik, które pomogą rozwinąć zdolności umysłu po to, aby ciało odnalazło swoją harmonię.
      
       Dla kogo jest joga?
       Joga jest niezbędna dla wszystkich, bez względu na wiek czy aktualne możliwości fizyczne. Dzisiaj każdy powinien rozumieć dlaczego jest człowiekiem i co to oznacza. W obecnych czasach jest to bardzo popularny temat do różnych dyskusji. Istnieje mnóstwo teorii oraz pojęć o tym, jaki jest współczesny świat oraz jak go poznawać. Wiedza teoretyczna nie może dać pełnego oparcia w życiu. Pełną wiedzę i zrozumienie otrzymujemy w momencie praktycznego doświadczenia.

 


       Jakie korzyści przynosi joga?
       Działanie jogi jest absolutnie bezpieczne dla ciała i umysłu. Niweluje napięcia i ułatwia przepływ energii wzdłuż kręgosłupa, uspokaja centralny układ nerwowy przez co poprawia samopoczucie. Joga walczy z chorobami współczesnej cywilizacji, pomaga radzić sobie z negatywnymi sytuacjami i pokonać depresję. Jest doskonałą metodą zwiększenia elastyczności ciała, wzmocnienia układu krwionośnego i serca, walki z nadwagą i ze stresem. Poprzez regularne ćwiczenia jogi zyskujemy energię witalną, spokój i siłę. Joga wspomaga samokontrolę w stresowych sytuacjach. Jest to dynamiczne połączenie oddechu, ruchu, rozciągania, medytacji i relaksacji. Ćwicząc jogę każdy może poczuć swoją siłę, rozluźnić się i poczuć zadowolenie z życia.
      
       Cena za jedno spotkanie wynosi 25 zł. Przy zakupie karnetu ośmiu spotkań cena za wstęp wynosi 20 zł.
      
       Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr tel.: (55) 611 66 96 lub osobiście w recepcji So Natural SPA w Hotelu Elbląg****.
      
       Hotel Elbląg**** ul. Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg, e-mail: spa@hotelelblag.eu.
      
       Więcej informacji na www.hotelelblag.eu.

------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie