UWAGA!

Nowość w Elblągu. Bandaże Arosha na wysmuklenie sylwetki i pozbycie się cellulitu

2017-04-18
13:00
 

Szukasz nowych rozwiązań do walki z problemem uporczywego cellulitu? Jeśli zależy Ci na tym, by do lata pozbyć się cellulitu, a same ćwiczenia nie przynoszą rezultatów lub nie masz na nie czasu, powinnaś skorzystać z nowości, jaką są w tym sezonie bandaże Arosha nasączone aktywnymi substancjami wnikającymi w głąb skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu: utrata centymetrów i poprawa kondycji skóry.

W tym sezonie Kamea (ul. Gołębia 1) wprowadziła profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy Arosha niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry.
      
       Czym są i dla kogo przeznaczone są zabiegi bandażowania Arosha?
       Bandaże Arosha to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, przeznaczone do walki z cellulitem oraz z niedoskonałościami ciała. Bandaże Arosha są wykonane z delikatnej bawełny, która jest nasączona wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki nim zabiegi skutecznie redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, nawilżające ciało oraz pomagają w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.
       Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i jego umiejscowienia, kosmetolog dobiera odpowiedni rodzaj bandaży i ampułek do przeprowadzenia terapii. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi jej niedoskonałościami. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy silnego ucisku, zabiegi również sprawdzają się u osób z problemami naczyniowymi na nogach. Dla tych pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty.
      
       Jakie są efekty zabiegów bandażowania Arosha?
       Efekty są widoczne zazwyczaj już po pierwszym zabiegu. Skóra po samym zabiegu staje się gładsza, napięta i nawilżona. Widoczne jest zmniejszenie obwodu, wyszczuplenie sylwetki, likwidacja zastoi wodnych, przyspieszenie spalania tłuszcz, redukcja cellulitu. Natomiast najlepsze efekty są widoczne po serii 6-10 zabiegów. Częstotliwość powtarzania procedur wynosi od 2 -3 zabiegów tygodniowo.

 


      
       Jak wygląda zabieg bandażowania Arosha i jak długo trwa?
      
Sam zabieg Arosha jest krótki i trwa około 45 min. Zabieg poprzedzony jest peelingiem na bazie kwasu glikolowego, który poprawia wchłanialność aktywnych składników. Następnie na skórę aplikuje się ampułkę z mieszaniną substancji aktywnych, a wybrany obszar ciała owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Pacjent pod folią i kocem leżakuje około 30 minut.
      
       Arosha to skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących i ujędrniających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.
      
       Jeżeli zależy Ci aby przed majówką i wakacjami rozwiązać problem cellulitu, rezerwuj termin na zabiegi Arosha.
      


       Kamea
       Naturalnie przedłużamy młodość.

      
       Nowoczesna kosmetologia, medycyna estetyczna
       ul. Gołębia 1 Elbląg
       tel. 55 611 41 11
      
       https://www.facebook.com/salonkameaelblag/
      

       ----- artykuł promocyjny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej