UWAGA!

Odmłodzona twarz i idealne ciało w 40 minut!

2013-10-01
07:00
 

Exilis modeluje i wyszczupla sylwetkę, a także ujędrnia oraz odmładza twarz. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii. W Exilis połączono dwa mechanizmy, które do tej pory występowały wyłącznie oddzielnie – terapię ultradźwiękową i hight frequency.

To nowatorskie podejście do zabiegów bezinwazyjnego modelowania ciała. Teraz zamiast zestawu kilku kosztownych zabiegów, które rozwiązywały poszczególne problemy, wystarczy jeden, który wymodeluje i wyszczupli ciało i odmłodzi skórę – tłumaczy Łukasz Miller z Kliniki Estetyki Ciała Bellamed w Elblągu.
       Swoją skuteczność Exilis zawdzięcza innowacyjnej technologii RID. Skrót tłumaczymy jako rozpoznanie, izolację, deaktywację – bo właśnie w tych trzech krokach urządzenie radzi sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Na etapie rozpoznania ultradźwięki wsparte energią o wysokiej częstotliwości (radiofrekfencja) docierają do komórek tkanki tłuszczowej. Obszar poddany zabiegowi rozgrzewa się do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, jednak dzięki zastosowaniu systemu chłodzenia nie ma mowy o jakichkolwiek poparzeniach, czy bliznach.
       Rozgrzewanie nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu nasza skóra staje się odmłodzona, jędrniejsza i zyska na sprężystości.

 


       Kolejny etap to izolacja – wtedy zgrupowane komórki tłuszczowe zostają rozdzielone i bardziej podatne na terapię. W ostatniej fazie deaktywacji komórki tłuszczowe zostają zlikwidowane. Na tym etapie pod wpływem wysokiej temperatury w komórkach dochodzi do przyspieszania procesów metabolizmu. Tłuszcz zostaje rozbity, rozpuszczony i uwolniony na zewnątrz. Nasz organizm może się go teraz swobodnie pozbyć – tłumaczy Łukasz Miller.
       Osoba wykonująca zabieg, dzięki monitorowi zainstalowanemu na głowicy aparatu, na bieżąco kontroluje temperaturę ciała pacjenta, moc urządzenia i czas jego działania. To sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Już po pierwszym 40- minutowym zabiegu widać pierwsze zmiany – poprawia się wygląd, struktura i jakość skóry, w miejscach poddanych zabiegowi znajduje się mniej tłuszczyku. Najlepsze efekty uzyskuje się już po 4 zabiegach, czyli tak naprawdę po miesiącu. Nawet, jeżeli stracimy centymetry w pasie, nie nabawimy się przy tym nieestetycznych obwiśnięć.
       Exilis na twarz daje doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu dzięki czemu poprawia się gęstość skóry, żaden drogi krem nie jest w stanie uzyskać takich efektów, co więcej żaden drogi krem nie jest w stanie podnieść „opadającej powieki” czy „obwisłego podbródka”.
       Exilis został zarejestrowany jako urządzenie medyczne, co znaczy, że jego skuteczność potwierdziły badania laboratoryjne i kliniczne.
       W maju 2012 roku Exilis zdobył nagrodę Prix de Beaute Cosmopolitan w kategorii Zabieg Medycyny Estetycznej następnie po miesiącu dostał kolejną nagrodę za najlepszy system do ujędrniania ciała.
      

Klinika Estetyki Ciała BellaMed
       ul. Żyrardowska 68
       82-300 Elbląg
       www.bella-med.pl
      
rejestracja@bella-med.pl
       tel. 600 511 512
      
       ------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej