UWAGA!

Otwórz oczy – operacje plastyczne powiek w Elblągu

2013-08-26
Aktualizowany 2013-08-26 12:19
 
Otwórz oczy – operacje plastyczne powiek w Elblągu

Klinika Estetyki Ciała BellaMed w Elblągu oferuje swoim pacjentom z kraju i zagranicy możliwość wykonania plastycznych operacji powiek (blepharoplastyka).

- Oczy najczęściej informują innych o naszym wieku i stanie zdrowia. Zmiany powiek związane są z rozciągnięciem się skóry górnych powiek i pojawieniem się tak zwanych "worków" pod oczami, jest to niestety nieunikniony proces. Dzięki zabiegowi zwanemu plastyką powiek możliwe jest chirurgiczne poprawienie ich wyglądu, odmłodzenie oczu – mówi Gabriel Ruciński, lek. kardiolog, specjalista medycyny estetycznej, założyciel Kliniki Estetyki Ciała Bellamed w Elblągu.
           
       Czym jest plastyka powiek?

            Plastyka powiek jest procedurą mającą na celu skorygowanie obwisłych i opadających powiek oraz usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, skóry i zanikających mięśni, a nawet uwypuklającego się tłuszczu z okolic oczu. W miarę starzenia większość ludzi zauważa zmianę w wyglądzie okolic oczu - zwiotczenie skóry, "worki" pod i nad oczami. Czasem zdarza się też, że pod nadmiarem tkanki tłuszczowej osadzonej na kości brwiowej zanika całkowicie górna powieka. Zabieg plastyki górnych i dolnych powiek może dać znacznie młodszy wygląd zmęczonej i postarzałej twarzy. Zabieg korekcji powiek może w dużym stopniu poprawić i nadać okolicom oczu bardziej "obudzony" wygląd. Zabieg ten może także skorygować niektóre problemy związane ze wzrokiem, jak na przykład ograniczenie widoczności spowodowane nadmiarem skóry. Niektórzy mogą uważać, że wyglądają na zmęczonych lub złych, właśnie z powodu opadających powiek. Korekcja pomoże pozbyć się tego nadmiernego "bagażu" i sprawi, że będziemy czuć się i wyglądać dobrze – dodaje lek. Gabriel Ruciński.
            
            Zwiotczenie powiek jest przede wszystkim wynikiem zmian wstecznych włókien kolagenowych i elastycznych skóry. Celem operacji jest usunięcie sfałdowania górnych powiek, worków powiek dolnych oraz drobnych zmarszczek wokół oczu.
            
            Każdy Pacjent w Klinice BellaMed traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo. Naszym głównym operatorem jest „wirtuoz” w zabiegach plastycznych powiek, dr Przemysław Szulc, okulista i lekarz medycyny estetycznej.
            
            Ponadto w naszej Klinice wykonujemy wszystkie inne zabiegi z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej takie jak: zabiegi modelowania i powiększania piersi, LIPOSUKCJĘ BODY-JET – bezoperacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Za pomocą specjalistycznego sprzętu EXILIS wykonujemy nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające i liftingujące ciało i twarz. Ściśle współpracujemy z ośrodkami naukowymi w Polsce i zagranicą. Wprowadziliśmy do Polski niesamowicie skuteczną i bezpieczną dietę ENLITE.ME stworzoną przez zespół australijskich naukowców zajmujących się walką z otyłością.
      
       Klinika Bellamed rozpoczęła również wykonywanie zabiegów odmładzania i regeneracji skóry OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM, jak również zabiegi KARBOKSYTERAPII – największy przełom w medycynie estetycznej i kosmetologii.  
           
            Jako dodatek dla naszych pacjentów stosujemy zabiegi BOTOX, wypełnienia kwasem hialuronowym Juvederm i mezoterapię igłową ze wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami. Klinika BellaMed proponuje również kompleksowe programy pielęgnacyjne, zabiegi kosmetyczne dzięki którym każda osoba może zadbać o swoją urodę i zdrowie.
            
          Przyjdź do naszej Kliniki i przekonaj się na własnej skórze, jak proste może być odmładzanie, odchudzanie i leczenie.    
     
     Klinika Estetyki Ciała BellaMed
            ul. Żyrardowska 68
            82-300 Elbląg
            www.bella-med.pl
            rejestracja@bella-med.pl
            tel. 600 511 512
      
      
---reklama---
      

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej