UWAGA!

Piękna jak bursztyn, czyli lato z Bursztynową Miss Polski

 
Elbląg, Piękna jak bursztyn, czyli lato z Bursztynową Miss Polski
fot. arch. portEl

Kolejny już raz Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider organizuje Wybory Bursztynowej Miss Polski. Czym tym razem zaskoczą nas organizatorzy, jakie atrakcje przewidują? O imprezach nad Bałtykiem opowiada Ewa Wrońska z AMR Lider.

– Jak wiele zmieniło się od czasu pierwszych wyborów Bursztynowej Miss Polski?
      
Ewa Wrońska: – Zmieniło się bardzo wiele. Począwszy od tego, że pierwsze podrygi naszego konkursu były bardzo nieśmiałe, tzn. ograniczaliśmy się tylko do wyjścia modelek i wyboru Bursztynowej Miss. Obecnie nasze przedsięwzięcie jest o wiele bardziej urozmaicone. Cała impreza „Lato z Bursztynową Miss” trwa dłużej, są występy zespołów, programy rozrywkowe dla dzieci i dorosłych widzów, zabawy dla publiczności, koncerty. Grali u nas m.in. Łzy, Goya, Volver. Od trzech lat odbywa się również sześciodniowe zgrupowanie, w czasie którego kandydatki uczestniczą w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, są przygotowywane przez profesjonalistów od choreografii, make-upu czy stylizacji włosów.
      
       – Czy zauważacie zmiany także w samych kandydatkach? Jest ich więcej, a może są coraz ładniejsze?
      
– Zmiany są na pewno, gdyż przez cały czas się rozwijamy, co oznacza permanentne metamorfozy w wielu wymiarach naszego konkursu. Dzisiejsze kandydatki są bardziej profesjonalne, doświadczone, w przeciwieństwie do pierwszych konkursów, kiedy to niektóre dziewczęta nigdy nie były na scenie, a nawet nie potrafiły chodzić na szpilkach. Obecnie nasze finalistki są zauważane przez media i nawiązują szereg nowych kontraktów.
      
       – Wracając do samych wyborów, ile w tym roku będzie konkursów eliminacyjnych?
      
– W tym roku odbędą się trzy konkursy eliminacyjne – był już 9 lipca w Jantarze, przed nami dzisiejszy, 16 lipca w Jarosławcu i 30 lipca we Władysławie. Nadal dziewczyny mają szansę, żeby się zgłaszać. Formularz zgłoszeniowy znajdą na naszej stronie www.bursztynowamiss.pl.
      
       – Kiedy i gdzie odbędzie się Finał i ile dziewcząt w nim wystąpi?
      
– Finał odbędzie się w Ustce 13 sierpnia. Udział w nim będą brały wszystkie ukoronowane panie z każdej z eliminacji oraz Miss Internetowa wybrana przez naszych fanów za pośrednictwem naszej strony www. Pozostałe osiem dziewcząt wybiera 1 sierpnia komisja, czyli organizatorzy i sponsorzy, spośród pozostałych kandydatek, które brały udział w eliminacjach.
      
       – Gdzie i kiedy w tym roku będą przygotowywać się finalistki do głównego występu?
      
– Kandydatki będą przygotowywały się w Ustce na sześciodniowym zgrupowaniu, które zacznie się 8 sierpnia i zakończy Finałem 13 sierpnia. Już po raz czwarty finał organizowany jest wspólnie z OSiR w Ustce, ponieważ według mnie są tam najlepsze warunki do organizacji tego typu przedsięwzięć.
      
       – Jaka powinna być idealna Bursztynowa Miss Polski? Czego oczekujecie od kandydatek?
      
– Słowo idealna jest względne. Na pewno nasza Bursztynowa Miss musi być wyjątkowa i naturalna, tak jak wyjątkowy i naturalny jest bursztyn. Nie można go wyprodukować, dlatego i nasze kandydatki nie mogą być sztuczne, nie akceptujemy żadnych „upiększeń urody”, dopinanych włosów, itp. Dziewczyna musi być autentyczna, przez to staje się wyjątkowa. Powinna oczywiście odpowiadać odpowiednim kanonom wyznaczanym przez świat modelek, czyli zgrabna, zachwycająca urodą, wysoka oraz inteligentna.
      
       – Na koniec proszę zachęcić dziewczyny do wzięcia udział w wyborach, a widzów do licznego stawiania się pod scenami na polskich plażach!
      
– Zachęcam wszystkich do przybycia, jak zwykle będzie dużo emocji, cudowne polskie dziewczyny, wspaniałe koncerty i świetna wakacyjna rozrywka. Lato z Bursztynową Miss 2011 to idealna rozrywka dla wszystkich turystów przebywających nad polskim Bałtykiem. Natomiast zainteresowane dziewczyny zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową www.bursztynowamiss.pl, na której znajduje się formularz zgłoszeniowy do wypełnienia.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama