UWAGA!

Piękna na Nowy Rok

2013-12-17
07:00
Piękna na Nowy Rok

Każda kobieta zadaje sobie pytanie: W jaki sposób wygładzić zmarszczki i odzyskać promienny wygląd? Doktor Danuta Dąbrowska – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej odpowiada na najbardziej nurtujące pytania klientek.

W jaki sposób usunąć zmarszczki i odzyskać promienny wygląd?
       Nie ma jednego doskonałego sposobu na usunięcie zmarszczek. Zależy to od ich rodzaju i głębokości.
       Najnowsze trendy medycyny estetycznej zalecają łączenie kilku metod odmładzania, aby twarz wyglądała naturalnie, a efekty utrzymywały się długo. Najczęściej stosujemy: botox, kwas hialuronowy, laser frakcyjny.
       Ogólnie mówiąc na kurze łapki (zmarszczki mimiczne) lepszy może być botox, a na bruzdy nosowo-wargowe i opadające kąciki ust zdecydowanie polecam wypełniacze z kwasem hialuronowym. Do ujędrniania skóry i poprawy jej napięcia stosujemy nici napinające i laser frakcyjny CO2 taki sam jak w Klinice dr Ambroziaka prezentowany w programie TVN Style „Życie bez wstydu”.
      
       Jak działa botox?

       Botox wstrzyknięty w dane miejsce na twarzy zatrzymuje impuls nerwowy, tak by nie dotarł do mięśnia i nie powodował jego kurczenia. Mięsień i skóra nad nim jest zrelaksowana, a zmarszczki wygładzają się. Twarz wygląda pogodnie, a groźna mina znika.
      
       Czym jest kwas hialuronowy? Na czym polega zabieg?

       Kwas hialuronowy występuje w skórze każdego człowieka. Wiąże on wodę, przez co utrzymuje właściwy poziomu nawilżenia i jędrności skóry.
       Zabieg polega na podawaniu pod skórę kwasu hialuronowego, zmarszczka unosi się i wygładza. Harmonijne odmładzanie całej twarzy to również nawilżanie ust oraz jednoczesne podnoszenie opadających kącików ust.
      
       Zabiegi medycyny estetycznej i powiększania ust możemy obejrzeć na filmie.
      
       W nowej siedzibie gabinetu wszystkie zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzamy codziennie (poniedziałek - piątek) w godzinach 8-18.
      
       Gabinet Dermatologii
       i Medycyny Estetycznej
       dr n.med. Danuty Dąbrowskiej
       ul. Kowalska 1-2/L Elbląg
       www.danutadabrowska.pl
      
      
Obowiązuje rejestracja telefoniczna 730 050 050.
      
      
-------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej