UWAGA!

Piękno, które nigdy się nie zestarzeje

2016-01-28
Aktualizowany 2016-01-29 07:00
 

Cieszy oko, podkreśla i wydobywa piękno, nie tyka jej ząb czasu - biżuteria to coś uniwersalnego, dlatego też idealnie nadaje się na prezent. Warto, żeby był on jak najlepszy - dobrze wykonany, elegancki, z nutą fantazji. Salon Jubilerski Agat zaprasza na zakupy - to tam znajdziesz rzeczy piękne i niebanalne. Takie, które w stu procentach ucieszą obdarowanego i dadzą mu masę radości. Do tego wszystkiego dochodzą rabaty, których w salonie nie brakuje!

Podaruj bliskim coś pięknego
       W Salonie Jubilerskim Agat znajdziesz tylko rzeczy piękne, wykonane z finezją oraz klasą. Setki kształtów, kolorów i odcieni zaklętych w kolczykach, łańcuszkach, naszyjnikach, wykonanych zarówno ze srebra, jak i ze złota, a także w pięknej ceramice. Bez wątpienia znajdziesz tam coś, co ucieszy bliską ci osobę.
      
       Prezent, który nigdy się nie zestarzeje
       W dzisiejszych czasach dobry zegarek to nie tylko miernik czasu, ale i ważna ozdoba, która dobrze podkreśla wizerunek. Musi być więc jak najlepszej jakości. Salon Agat swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, w ofercie ma również takie marki jak Fossil i Skagen, a zegarki  Doxa są tańsze o 30 proc. !
      
       Okazja, jakiej jeszcze nie było
       Trudno wyobrazić sobie zawieranie małżeństwa bez obrączek. Wybierane na lata stają się symbolem miłości i obietnicy, muszą być więc jak najlepiej dobrane do tych, którzy będą je nosić. Salon Jubilerski Agat oferuje szeroki wybór wzorów, gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Do tradycyjnych obrączek istnieje możliwość wstawienia dwóch gratisowych brylantów, a także bezpłatnego grawerowania. Salon ma w swojej ofercie również dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę, a promocja sięga 30 proc. rabatu!
      
       Warto mieć kartę

 

 Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci mają już 20 proc. rabatu!
      
       Sprzedaj jak najlepiej

W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra to właśnie salon Agat stosuje korzystny kurs skupu -skupuje najdrożej i oferuje klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. Cenę można negocjować. 
      
      
Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.

      
-------- Reklama --------
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej