UWAGA!

Pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy

 Pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy

 Endolifting Fotona 4D to laserowy zabieg odmładzający twarzy, łączący w jedną terapię cztery różne procedury. Nieinwazyjna i bezbolesna terapia, oddziaływująca zarówno na zewnętrzne, jak i wewnętrzne warstwy skóry, pozwala na zauważalną poprawę jej jędrności i gęstości, spłycenie zmarszczek oraz wypełnienie bruzd wargowo-nosowych już po pierwszym zabiegu.

Fotona 4D - pierwszy na świecie laserowy nieinwazyjny endolifting twarzy
       - Obecnie w klinikach medycyny estetycznej mamy dostęp do szeregu systemów laserowych do zastosowań medycznych. Często nasi pacjenci czują się zagubieni w gąszczu medialnych haseł takich jak frakcjonowanie, ablacja czy też lifting - mówi lek. Gabriel Ruciński, specjalista medycyny estetycznej i anti-aging, założyciel Kliniki Bellamed.
      
       Co do zasady, lasery medyczne dzielą się na cztery grupy: lasery gazowe, cieczowe, diodowe czy lasery na krysztale stałym. Dotychczas zabiegi laserowe w obrębie twarzy wykonywane były na powierzchni skóry, a ich efekt termiczny wywoływał odpowiednie efekty na ściśle określonej głębokości.
      
       - Od niedawna w Klinice Bellamed dysponujemy platformą laserową Fotona, która umożliwia wykonanie wielowymiarowych zabiegów laserowych w tym nowatorskiego pierwszego na świecie liftingu 4D. Zabieg wykonywany jest zarówno na zewnętrznej powierzchni twarzy jak i wewnątrz jamy ustnej - jest to tzw. endolifting. Co ważne zabieg jest procedurą małoinwazyjną, bezbolesną, bezpieczną dla wszystkich rodzajów skóry i niewymagającą znieczulenia.
      
       EndoLifting®twarzy jako alternatywa dla substancji wypełniających

       - Innowacyjność zabiegu polega na łączeniu czterech odrębnych procedur, wykorzystujących różne długości fal lasera neodymowo-yagowego (Nd:Yag) oraz erbowo-yagowego (Er:Yag). Uzupełniają się one, oddziaływując w głębokich, pośrednich oraz powierzchniowych strukturach skóry. Jednocześnie usuwają różne niedoskonałości cery, pobudzają rewitalizację włókien kolagenowych, poprawiają gęstość i jędrność skóry oraz spłycają bruzdy nosowo-wargowe. Spektakularne efekty pozabiegowe sprawiają, że Fotona 4D stanowi alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy – opowiada lek. Gabriel Ruciński.
      
       Fotona 4D to nieinwazyjny laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.
      
       1.EndoLifting®
       2. Frac3®
       3. Piano®
       4. SupErfacialTM
      
       Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
       • głębokie oraz drobne zmarszczki
       • utrata elastyczności i jędrności skóry
       • zmniejszone zagęszczenie skóry
       • niedoskonałości, rozszerzone pory
       • głębokie bruzdy nosowo-wargowe.
      
       Klinika BellaMed
       ul. Żyrardowska 68
       82-300 Elbląg
      
www.bella-med.pl
      
rejestracja@bella-med.pl
       tel. 600 511 512

      
-------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie