UWAGA!

Przyjdź na wydarzenie "Silna i niezależna. Kobieta na swoim"

Elbląg, Przyjdź na wydarzenie "Silna i niezależna. Kobieta na swoim"

Jeśli jeszcze nie macie planów na weekend, warto wybrać się na imprezę „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. Wśród wielu atrakcji polecamy szczególnie warsztaty, podczas których nauczyć się będzie można sposobów walki ze stresem oraz wiary we własne możliwości.

Chcielibyśmy iść do szefa z prośbą o podwyżkę, ale nie wiemy, jak się do tego przygotować. Mamy rozmowę o pracę lub egzamin, a paraliżuje nas trema. Nie wiemy, jak się pozbyć lęku i brakuje nam pewności siebie. Jeśli chcielibyście to zmienić – warto przyjść na sobotnie (16 września) warsztaty „Tylko 2 minuty jak skutecznie przygotować siebie do rozmowy czy wystąpienia”, które odbędą o godz. 10:30 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Zostały jeszcze ostatnie miejsca.
       Zajęcia adresowane są do osób, wątpiących we własne siły, chcących zdobyć umiejętności redukcji stresu, zwłaszcza przed ważnymi rozmowami, spotkaniami, wystąpieniami. Podczas warsztatu uczestnicy nauczą się, jak formułować swoje wypowiedzi, aby były interesujące dla słuchaczy, jak zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom.
       „Tylko 2 minuty jak skutecznie przygotować siebie do rozmowy czy wystąpienia” prowadzić będzie psycholożka - Łarysa Wujcik. Przez lata prowadziła cykliczne szkolenia dla pracowników korporacji z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Od 2016 roku, przeprowadza cykliczne warsztaty i szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem i przygotowania się do sytuacji stresowych, opartych na najnowszych badaniach psychologicznych.
       Bilety w cenie 59 zł do nabycia w kasie CSE „Światowid”.
       Zapraszamy także na pozostałe atrakcje eventu „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” – szczegóły pod nr telefonu 55 611 20 59/76 i na www.swiatowid.elblag.pl oraz portalu FB.
      
       Organizator – Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
      

       Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Joanna Zuehlke, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Frekwencja powala na kolana, w prawie 100-tysięcznym Elblągu z warsztatów skorzystało jedynie 5 pań i to przyjezdnych z Ostródy i Młynar. Pozdrawiam Elblążkowo
  • @Zamiejscowa - No sie nie dziwie. Impreza nazywa sie "Kobieta silna i niezalezna", a co znajdujemy w programie? Joga, jak dbac o skore i byc piekna, jak sie zdrowo odzywiac, jak ladnie malowac/rysowac. Event powinien sie nazywac "Kobieta stereotypowa".
Reklama