UWAGA!

Ślub w Elblągu – Wesele na Nowej Holandii

2013-07-25
12:50
 
Ślub w Elblągu – Wesele na Nowej Holandii

Oferta zorganizowania przyjęcia weselnego oraz poprawin na Nowej Holandii jest gwarancją profesjonalnej obsługi, urozmaiconego bogatego menu, konkurencyjnej ceny i możliwości zaproszenia swoich gości do nowoczesnej klimatyzowanej sali. Młode Pary planujące swoją uroczystość w 2014 zapraszamy do porównania ofert i rezerwacji terminu weselnego na Nowej Holandii.

Niezapomniane przyjęcie weselne jest marzeniem wielu Młodych Par. Zbierając informacje od znajomych, porównując opinie w Internecie i ceny w elbląskich salach weselnych warto sprawdzić również ofertę Nowej Holandii polecającej swoje usługi gastronomiczne oraz ponad 15 letnie doświadczenie.
      
       - Pary Młode planujące ślub w 2014r. zapraszam na spotkanie, przegląd naszej oferty weselnej, obejrzenie zdjęć z wesel, które organizujemy w naszej sali lub salach wynajętej na terenie Elbląga, na miejscu omówimy również weselne menu i kalkulacje. Proszę o telefon pod mój numer 507 247 247 - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii.
      
       Wesela tematyczne, bufety z kuchnią śródziemnomorską, wesele w stylu staropolskim, przyjęcie dla młodych nowoczesnych par bez kiczowatej oprawy. W ofercie Nowej Holandii znajdą Państwo różne propozycje dostosowane do gustów i oczekiwań Młodych oraz rodziny.
       Nowa Holandia współpracuje z firmami od dekoracji sali weselnej, firmami zajmującymi się nagłośnieniem i oprawą muzyczną przyjęcia weselnego oraz fotografami i wypożyczalniami limuzyn weselnych.
       Szczegóły oferty otrzymają Państwo w korespondencji po zapytaniu na adres nowaholandia@nowaholandia.pl
      

       Ślub w Elblągu – Wesele na Nowej Holandii

      
www.nowaholandia.pl
Zadzwoń teraz pod 507 247 247 i zapytaj o wolny termin weselny w 2014r.
      

       ---artykuł sponsorowany---
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej