UWAGA!

Świąteczne rabaty w Salonie Jubilerskim Koral

2013-12-20
Aktualizowany 2013-12-26 13:51
 

Biżuteria z pewnością jest idealnym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Firma Koral w swoim bogatym asortymencie oferuje podarunek niemalże dla każdego, dla niej, dla niego również i dla dziecka. W bogatym asortymencie biżuterii każdy znajdzie coś dla siebie.

W salonie jubilerskim Koral fachowy i miły personel doradzi Ci w wyborze pięknego biżuteryjnego podarku, który zaspokoi nawet najbardziej wymagającego klienta. Firma od ponad 20 lat zajmuje się branżą jubilerską, oferując sprzedaż biżuterii złotej, a także jej wyrób i naprawę.
       Tylko w grudniu, przez cały miesiąc - 5 proc. rabatu na cały asortyment!

 

Specjalnie na święta, od 22.12 do 24.12 przy zakupie złotej biżuterii aż - 10 proc. promocja obejmuje absolutnie cały asortyment złota (pracujemy w niedzielę!). Ceny biżuterii poza promocją są już bezkonkurencyjnie niskie w mieście! Przyjdź i porównaj, że nawet przy dużo większych rabatach u konkurencji, nasze ceny i tak są najniższe!
       Salon Jubilerski Koral także zaprasza na zakupy przez cały rok. Złoto jest naszą domeną, dlatego też oferujemy skup złota w każdej postaci, także wymianę starego na nowe. Produkcję wyrobów na zamówienie, realizację specjalnych i nietypowych zamówień. W naszej ofercie znajduje się obszerny wybór wyrobów brylantowych. Posiadamy wzory biżuterii, które można spotkać w największych sieciowych sklepach jubilerskich oraz dużo więcej, przy dużo niższych cenach.
       Specjalizujemy się również w produkcji obrączek ślubnych, których posiadamy ponad 1000 różnych wzorów. Firma nie jest pośrednikiem w sprzedaży, a bezpośrednim ich producentem, dlatego ceny są najniższe! Wieloletni staż w branży jubilerskiej pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym parom.


       Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy
      
       Koral – Jubiler
       ul. 1 Maja 45 (po schodkach koło sądu)
       tel. 55 235 18 12
      
       www.koral-jubiler.pl
      

       ----- Reklama ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej