UWAGA!

Święta z Celebrą

2015-12-02
Aktualizowany 2015-12-20 18:30
 
Święta z Celebrą

Wielkimi krokami zbliżają się święta. W tym czasie chcemy jak najwięcej czasu spędzić z bliskimi, zamiast w kuchni. Dlatego Firma Gastronomiczna Celebra zachęca do zamawiania potraw wigilijnych oraz ciast z pracowni cukierniczej.

Coraz bliżej święta
       Długie zakupy w hipermarkecie, później godziny spędzone w kuchni. Tak wyglądają co roku przygotowania do Wigilii. Jednak wcale nie muszą. Można przecież zamówić gotowe dania. Firma Celebra przyjmuje zamówienia na świąteczne usługi cateringowe do poniedziałku, 21 grudnia. Wystarczy zadzwonić pod numer 502664754 bądź wysłać maila na adres celebra@elblag.com.pl.
      
      
       Wesela
       Celebra proponuje kompleksową organizację i obsługę przyjęć weselnych. W firmowym lokalu w szampańskim nastroju bawić się może do 90 osób. Natomiast w neogotyckiej sali biblioteki na elbląskiej starówce do 110. Firma organizuje również przyjęcia w salach zarezerwowanych do tego celu obiektach o charakterze i przeznaczeniu nadającym się do organizacji tego typu imprez.
      
       Bankiety
       Festyny, rocznice, imprezy plenerowe oraz wszelkiego typu przyjęcia, gdzie wystrój i znakomita gastronomia ma niebagatelne znaczenie, a także wyraża szacunek dla zaproszonych gości. Imprezy te są zawsze wyzwaniem, któremu chce sprostać firma Celebra.
      
       Firma Gastronomiczna Celebra Lesław Wyszyński
       Elbląg, ul. Królewiecka 195 A
       Rezerwacje i zamówienia - 9:00 - 18:00
       tel. 502 664 754
       e-mail celebra@elblag.com.pl
       www.celebra.com.pl
      
-------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej