UWAGA!

To był maraton z pewnością siebie na mecie

 
Elbląg, Aneta Boris: - Czuję się jak Marilyn Monroe
Aneta Boris: - Czuję się jak Marilyn Monroe (fot. Anna Dembińska)

Przez dwa tygodnie grupa ludzi zastanawiała się, jak wydobyć z niej jeszcze więcej piękna. Co zrobić, by jeszcze bardziej podkreślić jej atuty, co poprawić albo zmienić, ale tak, by cały czas czuła się sobą. Czy się udało? - Czuję się jak Marilyn Monroe – powiedziała na koniec Aneta Boris, pierwsza uczestniczka programu "Od nowa piękna". Zobacz zdjęcia z ostatniego dnia. 

To były dla niej dwa, intensywne tygodnie. Dużo spotkań, wiele pytań, jeszcze więcej ludzi wokół. Aneta Boris nie tylko znalazła tę bardziej kobiecą stronę, ale i dowiedziała się wielu rzeczy.
       - Czuję się jak Marilyn Monroe – powiedziała Aneta Boris ostatniego dnia i szeroko się uśmiechnęła. - Chciałam być bardziej pewna siebie i myślę, że mi się to udało. Zaczęłam już tę zmianę odczuwać, zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Udział w programie był bardzo ciekawym doświadczeniem, fajnym wyzwaniem, które powoli owocuje. Można by powiedzieć, że był to taki maraton, gdzie na mecie zamiast medali była większa pewność siebie oraz lepszy wygląd. 
       Wizyta w Top Brands pomogła odnaleźć tę bardziej kobiecą stronę jej stylu. A jednocześnie udało się zachować sportowy sznyt, najbliższy jej sercu. Spotkanie w Centrum Dietetycznym Naturhouse pozwoliło jej uzupełnić wiedzę na temat odżywania, zwłaszcza w kontekście biegania, które jest największą pasją Anety. W Optylux Optyk dowiedziała się, jak dbać o wzrok, a także otrzymała okulary, które pomogą jej w codziennej pracy przed komputerem. W Klinice Medesta wykonano zabiegi kosmetologiczne, które pomogły poprawić kondycję skóry i podkreślić atuty twarzy. Włosami Anety zajął się Salon Fryzjerski Point, gdzie wykonano modne sombre w kolorach podkreślających naturalny kolor cery naszej uczestniczki, cięcie, które nadało lekkości fryzurze oraz pielęgnację nawilżającą. Przysłowiową "kropkę nad i" postawiła Agnieszka Śliwowska, która prowadzi Make Up Academy. Nie tylko udzieliła Anecie wskazówek dotyczących tego, jak mogłaby malować się na co dzień, ale i wykonała makijaż, który wydobył i podkreślił jej atuty.
       - Czy warto brać udział? Myślę, że tak, dzięki temu można przeżyć świetną przygodę - dodała na koniec Aneta Boris. 
      
       A my przypominamy, że nasz program nie dobiega końca.  Żadne z poprawnie wypełnionych zgłoszeń nie zostało odrzucone, a wróciło do puli. Każda z Pań ma szanse na to, by zmieniać się razem z nami w kolejnych miesiącach. Czekamy również na nowe zgłoszenia - wysyłajcie je na odnowapiekna@portel.pl
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama