UWAGA!

To sztuka, wyczucie smaku i elegancja

2014-08-29
Aktualizowany 2014-09-01 07:00
 

W Salonie Jubilerskim "Agat" klienci znajdą tylko to, co najlepsze. Biżuterię na każdą okazję - piękną, elegancką, a przede wszystkim różnorodną. Bo to nie tylko kilka kamyczków i kawałek metalu szlachetnego. To sztuka, wyczucie smaku i elegancja.

Obrączki ślubne
       Oferujemy ogromny wybór wzorów, szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Wstawiamy również brylanty, a także bezpłatnie grawerujemy. Dajemy również 30 procent rabatu i jako jedyni dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę.
      
       Skup złota i srebra

       W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy korzystny kurs skupu, oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż mamy stałą promocję 30 proc., istnieje możliwość negocjacji ceny.
      
       Markowe zegarki
       Stawiamy na precyzję, a przede wszystkim jakość wykonania, dlatego swoim klientom oferujemy zegarki takich marek jak: Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna mamy również takie marki jak Fossil i Doxa.

 


       Karta stałego klienta
       Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu ponad 20 proc. rabatu.
      
       Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      

--- Reklama ---
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej