UWAGA!

Tylko to, co najlepsze

2014-08-04
15:36
 

O tym, dlaczego właśnie tutaj warto wybrać obrączki ślubne, czy z komunijnych kolczyków można zrobić inne i jaki zegarek warto mieć opowiada Marek Czarnogórki, właściciel salonu jubilerskiego Agat.

– Kobiety, ale i mężczyźni od zawsze chcieli być piękni, dlatego biżuterię wyrabiano już w czasach starożytnych. Teraz salony ścigają się, żeby to właśnie u nich klient znalazł i wybrał to, co dla niego najpiękniejsze.
      
       – Marek Czarnogórski, właściciel salonu jubilerskiego Agat:
Tak, to prawda. U nas klienci znajdą tylko to, co najlepsze. Mamy biżuterię na każdą okazję, piękną, elegancką, a przede wszystkim różnorodną. Bo to nie tylko kilka kamyczków i kawałek metalu szlachetnego. To sztuka, wyczucie smaku i elegancja. Zajmujemy się tym od lat, a dokładniej od 1991 r. Teraz mamy swój salon w supermarkecie Leclerc, z czego jesteśmy ogromnie zadowoleni.
      
       – Macie sporo biżuterii, ale waszą specjalnością są obrączki. Co mogą znaleźć u was młodzi ludzie, którzy chcą sobie powiedzieć słynne „tak”?
       – Przede wszystkim ogromny wybór wzorów, szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Wstawiamy również brylanty, a także grawerujemy – to klient ma u nas za darmo. Dajemy również 30 procent rabatu i jako jedyni dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę.
      
       – A co jeśli państwo młodzi chcą obrączki wykonać na przykład z tych, które mają od dziadków?
       – Nie widzimy w tym żadnego problemu. W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy wyjątkowo korzystny kurs skupu oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż mamy stałą promocję, czyli te 30 proc., istnieje możliwość negocjacji tej ceny.
      
       – Tylko obrączki objęte są promocją?
       – Ależ nie! Aktualnie mamy promocję wakacyjną. Każdy, kto przyjdzie do nas do końca wakacji i wybierze złoty łańcuszek albo bransoletkę otrzyma 15 proc. rabatu. Mamy również 30 proc. rabatu na damskie zegarki Casio Baby- G.

 


       – A propos zegarków, jakie marki można znaleźć w Salonie Agat?
       – Stawiamy na precyzję, a przede wszystkim jakość wykonania dlatego swoim klientom oferujemy takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna mamy również takie marki jak Fossil i Doxa. Naprawdę polecam, bo mamy ogromny wybór.
      
       – Czyli warto do was zaglądać...
       – Warto, warto. Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu ponad dwudziestu procent rabatu.
      
       Zainteresowany? Zajrzyj na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      

-------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej