UWAGA!

Unikalna technologia odmładzania: HIFU makro

Każdy z nas chce jak najdłużej wyglądać młodo. Nasz wiek zdradzają jednak, między innymi, zmarszczki mimiczne twarzy i wiotka skóra. Dlatego w Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna proponujemy nieinwazyjne wypłycania zmarszczek okolic oczu, czoła i ust. W tym celu stosujemy unikalną, najnowszą końcówkę makro urządzenia Ultraformer III, która działa na głębokości 2 mm, optymalnej dla regeneracji skóry we wspomnianych wyżej okolicach.

Zabieg jest szczególnie polecany dla osób, które chcą w sposób nieinwazyjny unieść brwi, „odmłodzić” spojrzenie, zredukować zmarszczki, a mają obiekcje przed zabiegami laserowymi czy toksyną botulinową. Na rynku medycyny estetycznej jest wiele podobnie działających urządzeń, natomiast to właśnie Ultraformer III posiada innowacyjną końcówkę 2 mm, stosowaną specjalnie w celu zagęszczenia skóry delikatnych okolic oczu, czoła i ust.
      
       Działanie końcówki Ultraformera III
      
Ultraformer III to urządzenie trzeciej generacji, działa wykorzystując HIFU, czyli wysokoenergetyczną, zogniskowaną falę ultradźwiękową (z ang. high intencity focused ultrasound), której działanie polega na skupieniu wiązki ultradźwięków o odpowiedniej energii w danym miejscu. Fala przechodzi przez skórę, kumuluje się i wywołuje intensywne podgrzanie tkanki, następnie obkurczenie włókien kolagenowych oraz mikrouszkodzenia stymulujące procesy naprawcze i produkcję nowego kolagenu.
       W efekcie dochodzi do poprawy napięcia skóry i redukcji tłuszczu, co jest widoczne już bezpośrednio po zabiegu, natomiast ostateczny rezultat przebudowy skóry trwa do kilku miesięcy.
       W Klinice Medesta zabiegi HIFU, Utraformerem III wykonuje głównie dr Małgorzata Hajer, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Przed zabiegiem dr Hajer wykonuje badanie USG dla oceny tkanek miękkich i wykluczenia nieprawidłowości.
       Co najważniejsze, po wykonaniu zabiegu natychmiast wracamy do swoich codziennych obowiązków, ponieważ zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.
       Zapraszamy do obejrzenia filmu z zabiegu Ultraformerem III na owal twarzy.
      

       Pełną ofertę oraz przebieg zabiegów znajdziecie Państwo na:
      

       www.medesta.pl
      

       Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
      
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska
      
Elbląg, ul. Legionów 8/C
      
       kontakt@medesta.pl
      
tel. 730 050 050
       tel. 730 730 353
      
       czynne od pon. do pt. 8.00-18.00. oraz w niektóre soboty
      
       -------- artykuł promocyjny --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej