UWAGA!

Usuwanie blizn i odmładzanie laserem jak w TVN Style

 Usuwanie blizn i odmładzanie laserem jak w TVN Style

W gabinecie Dermatologii Estetycznej lek. Danuty Dąbrowskiej przeprowadzamy zabiegi usuwania blizn po trądziku i odmładzania laserem frakcyjny eCO2 takim, jak w programie TVN Style „Życie bez wstydu” w Klinice dr Ambroziaka.

W gabinecie Dermatologii Estetycznej lek. Danuty Dąbrowskiej przeprowadzamy zabiegi usuwania blizn po trądziku i odmładzania laserem frakcyjny eCO2 takim jak w programie TVN Style „Życie bez wstydu” w Klinice dr Ambroziaka.
       Laserowy resurfacing z ang. odnowa powierzchni skóry polega na usuwaniu zmarszczek i blizn za pomocą wiązki lasera. Z wiekiem oraz w przebiegu trądziku włókna kolagenowe naszej skóry ulegają zniszczeniu. Stanowią one podpierające rusztowanie, dlatego przy ich braku skóra zapada się i powstają blizny, zmarszczki oraz bruzdy. Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn polega na stymulacji skóry do produkcji oraz regeneracji włókien kolagenowych.
       Efekty zabiegu laserem frakcyjnym CO2 są spektakularne i utrzymują się bardzo długo nawet wiele lat. Laserem CO2 można odmłodzić twarz, szyję i dekolt nawet o 5 lat już po jednym zabiegu.
       Wygładzenie zmarszczek i blizn jest widoczne już kilka dni po zabiegu, a proces odbudowy kolagenu i poprawy skóry przebiega stopniowo z każdym dniem i trwa do 6 miesięcy. Jest to czas potrzebny do wytworzenia nowych włókien kolagenowych, dzięki którym skóra jest bardziej sprężysta i jędrna.
       W efekcie zabiegu laserowej regeneracji uzyskujemy wygładzanie zmarszczek, blizn, ujędrnianie i zagęszczanie skóry. Laserowa technologia frakcyjna została opracowana w celu uzyskania głębokiej regeneracji skóry, przy czym gojenie jest bardzo szybkie w porównaniu do laserów starego typu.
       W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu bonów podarunkowych będących ekskluzywnym prezentem „pod choinkę”. Bony przeznaczone są na dowolny zabieg z naszej oferty i dowolną kwotę.

 

Więcej informacji oraz pełną ofertę zabiegów można znaleźć na stronie: www.danutadabrowska.pl.
       Konsultacje przed zabiegami laserowymi i z zakresu medycyny estetycznej są bezpłatne
       Zachęcamy również do zapoznania się z filmami na temat zabiegów dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do nowej siedziby i pięknego przestronnego gabinetu, który czynny jest codziennie w godz. 8-18 (pon-piątek).
      

Elbląg, ul. Kowalska 1-2/L wejście od ul. Stary Rynek
       tel. 730 050 050
      
www.danutadabrowska.pl
----reklama----
 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie