UWAGA!

Wampirzy lifting - zabieg gwiazd Hollywood i polskich celebrytek!

 Wampirzy lifting - zabieg gwiazd Hollywood i polskich celebrytek!

Osocze bogatopłytkowe to innowacyjne rozwiązanie, które w zupełnie naturalny sposób ma zredukować zmarszczki i nadać skórze młodszy wygląd. O zbawiennych właściwościach krwi na urodę przekonują lekarze medycyny estetycznej, którzy zalecają "wampirzy lifting". Na punkcie takiego zabiegu oszalały gwiazdy Hollywood i polskie celebrytki. Urodę własną krwią poprawia sobie Kim Kardashian, a w Polsce ostatnio z zabiegu skorzystała Marta Grycan.

Krew wypełniająca zmarszczki
       - To alternatywa dla kobiet, które nie chcą stosować botoxu albo boją się operacji plastycznej – mówi Gabriel Ruciński, lek. medycyny estetycznej, właściciel Kliniki Estetyki Ciała Bellamed w Elblągu. Mała próbka krwi Pacjenta jest przetwarzana przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego, aby wyodrębnić plazmę bogatopłytkową – PRP. Powstała w ten sposób substancja o żelowej konsystencji jest wstrzykiwana pacjentowi tam, gdzie pojawiają się zmarszczki lub skóra wymaga regeneracji. Zabieg jest niechirurgiczny i nie wymaga interwencji skalpela, jest szybki i bezpieczny dla pacjenta.
       Zastrzyki z krwi przynoszą rewelacyjne efekty. Świetnie odświeżają i odmładzają skórę, likwidują nawet najmniejsze zmarszczki. Co najważniejsze jednak, „wampirza” kuracja nie niesie za sobą skutków ubocznych. Jak zapewniają specjaliści, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.
       Zabieg osoczem może być poprzedzony serią zabiegów mezoterapii mikroigłowej DermaLift. Poprzez mikro nakłucia można uzyskać zwiększenie napięcia, ujędrnienia, a w konsekwencji regenerację skóry. W zabiegu stosuje się mieszankę aktywnych składników na skórę, które następnie wnikają w głąb skóry kanalikami wytworzonymi przez mikroigiełki. Do zabiegów wykorzystuje się głównie koktajl z kwasu hialuronowego.

 

Mezoterapia mikroigłowa jest nowoczesną alternatywą do mezoterapii igłowej. Jest to nieinwazyjny zabieg kosmetologii estetycznej. Ta stosunkowo niedawno wprowadzona metoda poprawiająca kondycję skóry cieszy się ogromną popularnością wśród klientek salonów kosmetycznych.
      
       W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych dotyczących jego przebiegu zapraszamy do kontaktu z Kliniką Bellamed w Elblągu pod numerem telefonu 600 511 512.
      

Klinika Estetyki Ciała Bellamed
       ul. Żyrardowska 68
       82-300 Elbląg
       tel. 600 511 512
       www.bella-med.pl
       rejestracja@bella-med.pl

      
       --------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie