UWAGA!

Współpraca kosmetologa i dermatologa estetycznego. Bony upominkowe

 Współpraca kosmetologa i dermatologa estetycznego. Bony upominkowe

Skóra twarzy i całego ciała u wielu osób wymaga szczególnej pielęgnacji. Zdarza się, że nie wiemy czy powinniśmy iść do lekarza czy do kosmetyczki. W Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna dermatolog estetyczny i kosmetolog współpracują ze sobą i razem opiekują się Pacjentem. Zobacz zdjęcia.

Istnieje kilka możliwości współpracy, w zależności od rodzaju dolegliwości skóry:
      
       1. W przypadku trądziku Pacjenta należy uświadomić z jakiego powodu powstaje trądzik, w razie konieczności włączyć leczenie farmakologiczne, następnie skórę pomaga oczyścić kosmetolog, wykonując cykliczne zabiegi wspomagające, np.: Neoderma, peelingi z retinolem, zabieg Witamina C, peeling TCA czy Cosmelan. Młodą skórę często należy oczyścić manualnie po to aby pozbyć się zaskórników i lepiej wchłaniać preparaty zalecone przez dermatologa estetycznego.
      
       2. Podczas przeprowadzania zabiegów na skórze, kosmetolog współpracując z dermatologiem estetycznym posiada o wiele większe możliwości, wykonując głębsze peelingi lub wspólnie stosując zabiegi laserowe w terapii przebarwień, naczynek, zmarszczek czy nadmiernego owłosienia laserami: laser frakcyjny Palomar Emerge, laser do depilacji Palomar Vectus, urządzenie MRF służące do radiofrekwencji mikroigłowej.
      
       Zaletą jest umiejętne łączenie zabiegów tak aby zwiększyć ich efektywność: np. laser Palomar Emrege z Cosmelanem, kwas migdałowy z witaminą C, radiofrekwencja z ampułkami, dermapen z kwasem.
      
       - Od swoich klientów często słyszymy, że czują się u nas bezpiecznie i to, że są pod dobrą opieką. Ufają nam i z chęcią poddają się wielu zabiegom, dobranym do ich przypadku. Ten fakt bardzo nas cieszy i buduje. Zapraszamy na kompleksowe zabiegi – mówi Adriana Marciniak, kosmetolog w Klinice Medesta.
      
       Zachęcamy do nabycia bonów prezentowych dla siebie i bliskich osób na zabiegi.
      
      
Pełną ofertę oraz przebieg zabiegów znajdziecie Państwo na:
      
      
     www.medesta.pl
Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
       Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

       Elbląg, ul. Legionów 8/C
      
       kontakt@medesta.pl
       tel. 730 050 050
       tel. 730 730 353
       czynne od pon. do pt. 8.00-18.00. oraz w niektóre soboty
      
       -----------art. promocyjny------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie