UWAGA!

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej w Elblągu

 Zabiegi mezoterapii mikroigłowej w Elblągu

Piękny i młody wygląd to marzenie każdej kobiety. Jednak, aby nie pozostał jedynie w sferze pragnień, należy o niego odpowiednio zadbać. W drodze do urody istotnym ułatwieniem są zabiegi kosmetyczne. Na własnej skórze przetestowałam dobroczynne działanie jednego z nich – mezoterapii mikroigłowej.

Aby wypróbować mezoterapię mikroigłową Dermalift, udałam się do Kliniki Estetyki Ciała Bellamed w Elblągu. Od wykonującej zabieg Pani kosmetyczki dowiedziałam się, że Dermalift łączy w sobie elementy technologii kosmetycznej i medycznej. Specjalistyczne urządzenie, którym został wykonany zabieg, posiada specjalne jednorazowe i sterylne mikroigiełki umożliwiające bezpieczną dla naczyń krwionośnych i limfatycznych perforację powierzchni skóry. Dzięki niej zredukowane zostają bariery przenikania znajdujące się w naskórku, dlatego wszelkie składniki zawarte w używanych następnie kosmetykach szybciej i skuteczniej wnikają w głąb skóry, co potęguje ich upiększające działanie.
       Mezoterapia mikroigłowa jest nowoczesną alternatywą do mezoterapii igłowej. Jest to nieinwazyjny zabieg kosmetologii estetycznej. Ta stosunkowo niedawno wprowadzona metoda poprawiająca kondycję skóry cieszy się ogromną popularnością wśród klientek salonów kosmetycznych.
       Czas poświęcony na zabiegi kosmetyczne powinien jednocześnie dawać nam moment odprężenia. Dlatego warto wybrać miejsce, w którym będziemy się dobrze czuć. Stworzony w Klinice Bellamed klimat ciepła, relaksu i wypoczynku sprawił, że poczułam się maksymalnie rozluźniona, a zabieg stał się czystą przyjemnością.
       Zadaniem zabiegu jest poprawienie jędrności i elastyczności skóry, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, poprawa konturów twarzy, redukcja zmarszczek i przyspieszenie wnikania substancji aktywnych do naskórka. Mnie jednak najbardziej zachwyciło oddziaływanie mezoterapii mikroigłowej na pory, które były wyraźnie mniej widoczne, a także efekt ogólny – piękna, odżywiona i zregenerowana skóra.

 


       Zabieg mezoterapii mikroigłowej dermalift rekomendowany przez lekarzy specjalistów
      
       Ta absolutna światowa innowacja daje unikalne efekty. Po pierwsze, natychmiastowo zwiększa elastyczność skóry, po drugie, dermokosmetyczne produkty pielęgnacyjne są szybciej transportowane do głębszych warstw skóry, za sprawą kombinacji specjalistycznych, unikalnych technik pracy.
      
       Dr P. Holzschuh, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Karlsruhe
      
       Zabiegi pielęgnacyjne twarzy wykonywane techniką bdr, w porównaniu do tradycyjnych technik pracy jednoznacznie pokazały swoją niezwykłą efektywność i wyjątkowe rezultaty, lepsze niż wszystkich dotychczasowych zabiegów.
      
       Dr M.E. Cornely, MD, dermatolog, Düsseldorf
      
       Dermalift otwiera nowe horyzonty dla zabiegów pielęgnacyjnych. Dla przykładu, jest wiele rejonów twarzy, które możemy skutecznie pielęgnować przy pomocy bdr, a na które ciężko jest oddziaływać zabiegami ostrzykiwania skóry. Kolejnym, niezwykle pozytywnym efektem, jest stymulacja syntezy włókien kolagenowych. Dla klientów, którzy nie akceptują operacji plastycznych, bdr jest znakomitą alternatywą na uzyskanie efektów liftingu i pięknego wyglądu skóry.
      
       Dr Nadja Nek, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Heidelberg
      
      

Klinika Estetyki Ciała Bellamed
       ul. Żyrardowska 68
       82-300 Elbląg
       tel. 600 511 512
      
www.bella-med.pl
      
rejestracja@bella-med.pl
      
---- Reklama ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie