UWAGA!

Zdrowie, kuchnia i show biznes, czyli spotkanie z Moniką Mrozowską i Agą Kopczyńską

 
Elbląg, Monika Mrozowska,
Monika Mrozowska, fot. nadesłana

Prezentujemy kolejne propozycje, organizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, eventu „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. Spotkania, na które zapraszamy tym razem, koncentrują się na tematyce dotyczącej zdrowego trybu życia i dobrej kuchni. Nie zabraknie także wątków związanych z show biznesem. A to wszystko za sprawą gościa specjalnego – Moniki Mrozowskiej oraz elbląskiej blogerki - Agi Kopczyńskiej.

Monika Mrozowska znana jest szerszej publiczności głównie z roli Majki, w którą wcielała się w serialu „Rodzina zastępcza”. Obok aktorstwa, przede wszystkim realizuje się jako promotorka aktywnego stylu życia i zdrowego żywienia. Monika Mrozowska jest autorką kilkunastu książek kulinarnych, bloga kulinarnego i prowadzi warsztaty poświęcone żywieniu. Sama o sobie mówi, że jest bezkompromisowa, jeśli chodzi o zdrową kuchnię. Niezwykle zorganizowana, by jak najlepiej łączyć pracę z opieką nad dziećmi. Z elbląską publicznością spotka się 17 września godz. 16 w CSE „Światowid”, by opowiedzieć o zdrowiu, pasji gotowania, swoich największych marzeniach, a także o blaskach i cieniach show biznesu. Rozmowę poprowadzi, pochodząca z Elbląga, pisarka i dziennikarka - Agnieszka Żukowska. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, za okazaniem wejściówki, które można odbierać w kasie CSE „Światowid".

  Elbląg, Agnieszka Kopczyńska,
Agnieszka Kopczyńska, fot. nadesłana


      
       Pasjonatką zdrowego odżywiania, konsekwentnie podbijającą branżowe media, z którą będzie można się spotkać podczas „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” jest Aga Kopczyńska. To autorka poczytnego bloga AgaMaSmaka.pl, która zachęca do zdrowych i etycznych wyborów żywieniowych. Aga Kopczyńska jest edukatorką, trenerką zdrowego trybu życia i umiejętności miękkich.
       Spotkanie będzie miało charakter wykładu i warsztatów. Jak zapowiada blogerka - Powiemy, jak proste zmiany mogą pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie, cerę, witalność, pracę układu pokarmowego. - Dzięki udziałowi w wykładzie i warsztatach panie mogą zrozumieć, że zdrowe życie nie musi być skomplikowane i kosztowne. Dostaną kilka wskazówek, jak zacząć i nie oszaleć w natłoku informacji, które docierają do nas w temacie żywienia. Na spotkanie z Agą Kopczyńską i jej wykład „Zdrowie zaczyna się na talerzu" zapraszamy 17 września o godz. 10. Cena biletu: 5 zł, do nabycia w kasie CSE „Światowid".
      
       Wszelkie dodatkowe informacje pod nr telefonu 55 611 20 59/76 i na www.swiatowid.elblag.pl oraz portalu FB.
       Organizator: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” przy współpracy: Aga Ma Smaka.pl
      


       Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Joanna Zuehlke, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama