UWAGA!

Zobacz jakie zabiegi dają najlepsze efekty

 Zobacz jakie zabiegi dają najlepsze efekty

Piękny i młody wygląd to marzenie każdej kobiety. Jednak, aby nie pozostał jedynie w sferze pragnień, należy o niego odpowiednio zadbać. W drodze do urody istotnym ułatwieniem są zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które w połączeniu dają spektakularne efekty.

- Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Nic dziwnego ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Karboksyterapia na całym świecie staje się lekiem w walce z podstawowymi problemami, z jakimi przychodzą pacjenci do gabinetów medycyny estetycznej - mówi Gabriel Ruciński, lek. kardiolog, specjalista medycyny estetycznej, szef Kliniki Estetyki Ciała Bellamed, która jako jedyna w Elblągu wprowadziła zabiegi karboksyterapii.
       - Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana m.in. na całe ciało, twarz, w tym również okolice oczu, a także skórę głowy. Najważniejsze wskazania, jeśli chodzi o estetykę, to cellulit, tkanka tłuszczowa, blizny, rozstępy, brak elastyczności skóry ramion, nóg czy brzucha, zwiotczenia skóry po ciąży i utracie wagi oraz cienie pod oczami. To jedyna nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna metoda radzenia sobie z tym ostatnim problemem. Najczęstszą przyczyną powstawania cieni jest słabe ukrwienie okolic oka i cienka skóra. Karboksyterapia bardzo szybko zwiększa przepływ krwi w tym obszarze. Podając dwutlenek węgla maksymalnie zwiększamy dopływ krwi do tkanki. Urządzenie do zabiegu jako jedyne pozwala na działanie tak blisko oka. Dodatkowym plusem jest to, że pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Karboksyetrapia stosowana jest również w celach leczniczych przy zmianach naczyniowych, trudno gojących się ranach, skurczach nóg, łysieniu oraz wszędzie tam gdzie mamy problem z niedokrwieniem i zaburzeniami krążenia – opowiada lek. Gabriel Ruciński.
       Dwutlenek węgla podany pod skórę przyspiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Efektem tych procesów jest wzmocnienie napięcia skóry i zwiększenie jej grubości. Pacjent obserwuje w zależności od leczonego obszaru, zmniejszenie ilości drobnych zmarszczek, podwyższenie napięcia skóry opadającego podbródka czy szyi, mniej widoczne rozstępy i blizny.
       Mezoterapia mikroigłowa DermaLift – jedyny zabieg w Elblągu urządzeniem hiszpańskiej marki Beauty Defect Repair.
       Zadaniem zabiegu jest poprawienie jędrności i elastyczności skóry, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, poprawa konturów twarzy, redukcja zmarszczek i przyspieszenie wnikania substancji aktywnych do naskórka. DermaLift łączy w sobie elementy technologii kosmetycznej i medycznej. Specjalistyczne urządzenie, którym wykonywany jest zabieg, posiada specjalne jednorazowe i sterylne mikroigiełki umożliwiające bezpieczną dla naczyń krwionośnych i limfatycznych perforację powierzchni skóry. Dzięki niej zredukowane zostają bariery przenikania znajdujące się w naskórku, a składniki zawarte w używanych następnie kosmetykach szybciej i skuteczniej wnikają w głąb skóry, co potęguje ich upiększające działanie. Mezoterapia mikroigłowa jest nowoczesną alternatywą do mezoterapii igłowej. Jest to nieinwazyjny zabieg kosmetologii estetycznej. Ta stosunkowo niedawno wprowadzona metoda poprawiająca kondycję skóry cieszy się ogromną popularnością wśród klientek salonów kosmetycznych.
       Czas poświęcony na zabiegi kosmetyczne powinien jednocześnie dawać nam moment odprężenia. Dlatego warto wybrać miejsce, w którym będziemy się dobrze czuć. Stworzony w Klinice Bellamed klimat ciepła, relaksu i wypoczynku sprawia, że każdy czuje się maksymalnie rozluźniony, a zabiegi stają się czystą przyjemnością.
       Zabieg mezoterapii mikroigłowej dermalift rekomendowany przez lekarzy specjalistów.

 


       Ta absolutna światowa innowacja daje unikalne efekty. Po pierwsze, natychmiastowo zwiększa elastyczność skóry, a po drugie dermokosmetyczne produkty pielęgnacyjne są szybciej transportowane do głębszych warstw skóry, za sprawą kombinacji specjalistycznych, unikalnych technik pracy.
      
       Dr P. Holzschuh, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Karlsruhe

      
       Zabiegi pielęgnacyjne twarzy wykonywane techniką bdr, w porównaniu do tradycyjnych technik pracy jednoznacznie pokazały swoją niezwykłą efektywność i wyjątkowe rezultaty, lepsze niż wszystkich dotychczasowych zabiegów.
      
       Dr M.E. Cornely, MD, dermatolog, Düsseldorf

      
       DermaLift otwiera nowe horyzonty dla zabiegów pielęgnacyjnych. Dla przykładu, jest wiele rejonów twarzy, które możemy skutecznie pielęgnować przy pomocy bdr, a na które ciężko jest oddziaływać zabiegami ostrzykiwania skóry. Kolejnym, niezwykle pozytywnym efektem, jest stymulacja syntezy włókien kolagenowych. Dla klientów, którzy nie akceptują operacji plastycznych, bdr jest znakomitą alternatywą na uzyskanie efektów liftingu i pięknego wyglądu skóry.
      
       Dr Nadja Nek, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Heidelberg

      
       Klinika Estetyki Ciała Bellamed w Elblągu wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii estetycznej.
      
      

Klinika Estetyki Ciała Bellamed
       ul. Żyrardowska 68
       82-300 Elbląg
       tel. 600 511 512
      
www.bella-med.pl
      
rejestracja@bella-med.pl
      

       --------- Reklama ---------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie