UWAGA!

110% - pokazy tylko w Multikinie

 110% - pokazy tylko w Multikinie

Amerykanie mają Batmana, Spider-Mana, Fantastyczną Czwórkę; my mamy naszych superbohaterów z krwi i kości. Czołówka polskich sportowców, olimpijczyków, multimedalistów wielkich imprez sportowych po raz pierwszy odsłania drugą stronę medalu. W rolach głównych między innymi: Adam Małysz, Natalia Partyka, Mateusz Kusznierewicz oraz Robert Lewandowski.

„110%” - to filmowa opowieść o marzeniach, pasji odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc. Wszystko po to, by pokazać inną stronę życia sportowców.
       Rywalizacja i mordercza walka, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Co oznacza dla nich Orzeł na piersi? Zobacz prawdziwe oblicze sportu. Poznaj cenę zwycięstwa! Ile Ty możesz z siebie dać?
       W rolach głównych: Rafał Sonik, Adam Małysz, Zofia Noceti-Klepacka, Karol Bielecki, Bartłomiej Bonk, Zbigniew Bródka, Rafał Majka, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Katarzyna Rogowiec, Natalia Partyka, Maja Włoszczowska, Andrzej Wrona, Mateusz Kusznierewicz oraz Robert Lewandowski.
       W elbląskim Multikinie film „110 %” będzie można zobaczyć 25 lutego o godz. 19.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Świetny film który porusza aspekty nie znane nam na co dzień. Jan Kulczyk docenił tą produkcje i pomógł w tym by powstała, a twórcy podziękowali i poświęcili ilm jego pamięci.
 • Widziałam ten film i bardzo mi się podobał. poruszający obraz, pokazujący sportowców dochodzących do celu. widać, że to jest ogromny wysiłek i praca na co dzień.
 • film, który najlepiej oddaje istotę bycia sportowcem. od a do z. treningi, pot, łzy i chwile radości. ciężka praca i dużo determinacji, by osiągnąć cel. kibicuję naszym sportowcom!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  anettaW(2016-03-12)