UWAGA!

Bilet do kina po 11 zł… Gdzie? W Kinie Światowid!

 
Bilet do kina po 11 zł… Gdzie? W Kinie Światowid!

Tydzień warto rozpocząć od obejrzenia dobrego filmu… w Kinie „Światowid”. Tym bardziej, że w ramach akcji „Tanie poniedziałki” bilet kosztuje tylko 11 zł. Dzisiaj, 23 lutego, można wybrać się na filmy pt.: „50 twarzy Greya”, „Kebab i Horoskop”, „Baranek Shaun” i „Samba”.

„Baranek Saun” to propozycja dla najmłodszych widzów. O godz. 16.00 i 17.45 można wybrać się na animację o przygodach niepokornego, skorego do pakowania się w tarapaty baranka Shaun. Wykorzystując nieobecność gospodarza, baranek postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.
       „Kebab i Horoskop” to komedia absurdu. Film opowiada historię pracowników bankrutującego sklepu z dywanami. Pewnego dnia na zaproszenie szefa w sklepie pojawia się dwóch „specjalistów od marketingu” o zagadkowych przydomkach Kebab i Horoskop. Spece od marketingu wywołują zmiany w atmosferze… Jakie? O tym będzie można przekonać się o godz. 16.15.
       „50 twarzy Greya” to ekranizacja bestsellerowej powieści erotycznej autorstwa E.L. James. Film opowiada o młodej studentce literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie… Seanse rozpoczynają się o godz. 18.00 i 20.30.
       „Samba” to pasjonująca i pełna humoru opowieść o życiu w wielokulturowym tyglu, gdzie rzeczy najprostsze – bezinteresowne dobro, radość życia, solidarność oraz potrzeba kochania i bycia kochanym – okazują się być najważniejsze (początek seansu o godz. 19.45).
       Samba (Sy) i Alice (Gainsbourg) pochodzą z dwóch różnych światów. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, jego sen o lepszym życiu pryska, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji. Alice postanawia mu pomóc za wszelką cenę…
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)