UWAGA!

----

"Chemia" jako ostatnia

 Elbląg, kadr z filmu
kadr z filmu

W sobotę w kinie „Światowid" ostatnia projekcja w ramach Elbląskich Replik 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. O godzinie 18 rozpocznie się przedpremierowy pokaz filmu „Chemia".

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.
       Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz - założycielki Fundacji Rak'n'Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych znakomici Agnieszka Żulewska ("Bejbi blues"), Tomasz Schuchardt ("Jesteś Bogiem"), Danuta Stenka oraz Eryk Lubos. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz ("Herkules", "Wenus w futrze", "Rzeź").
       - W ostatni dzień replik zapraszamy na pokaz specjalny, przedpremierowy – zachęca prowadząca repliki Aleksandra Bielska z kina „Światowid". – Do repertuaru film wejdzie 2 października.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama