UWAGA!

Czas na dobre kino w dobrej cenie

 
Czas na dobre kino w dobrej cenie

Wbrew pozorom poniedziałek może stać się ulubionym dniem tygodnia. Nie wierzysz? Spytaj się kinomaniaków, którzy już polubili „Tanie poniedziałki” w Kinie Światowid. Tylko w poniedziałki bilet na film kosztuje tam 11 zł. Sprawdź, co dzisiaj (4 maja) grają!

„Doonby. Każdy jest kimś” to film z gatunku kina religijnego. O godz. 15.15 można poznać Sama Doonby’ego, tajemniczego i przystojnego włóczęgę, który pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi… Kiedy Sam Doonby równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby.
       Na dużym ekranie można oglądać animację „Ups! Arka odpłynęła”, czyli pełną humoru i przygód historię zwierzaków, które nie załapały się na Arkę Noego. Oto koniec świata. Nadciąga ogromna powódź, która zaleje całą Ziemię i wszystkie stworzenia, które na niej żyją. Na szczęście Dave i Fini, dwa gapowate pluszczaki, nie muszą się martwić – sympatyczny brodacz o imieniu Noe zbudował wielką arkę, która pomieści wszystkie zwierzęta i uchroni je przed potopem. Niestety, okazuje się, że pluszczaki nie znalazły się na liście stworzeń zaproszonych na arkę, skrupulatnie sprawdzanej przy wejściu przez świtę Króla Lwa, wyznaczonego przez Noego na kapitana statku… Za sprawą sprytnego fortelu Dave’a, pluszczakom udaje się dostać na pokład. To z pewnością nie będzie spokojny rejs… Seanse rozpoczynają się o godz. 16.00 i 18.00.
       „Zabójcy bażantów” to thriller, który opowiada o detektywach z Departamentu Q, którzy zajmują się nierozwiązanymi, przeterminowanymi sprawami i próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat. Choć rzekomy zabójca został skazany, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani – byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem – aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa… Początek seansu o godz. 17.15.
       Natomiast o 19.30 można wybrać się na zrealizowaną z wielkim rozmachem, epicką opowieść o czasach, gdy miarą człowieka była odwaga, a bieg historii wyznaczały topór i miecz. Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw…
       Tym, którzy lubią filmy trzymające w napięciu Kino „Światowid” poleca „System”. To film, gdzie u boku Gary'ego Oldmana i Toma Hardy'ego występuje Agnieszka Grochowska. Akcja dzieje się w stalinowskiej Rosji. Lew Stiepanowicz Demidow to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Seans rozpoczyna się o godz. 20.00.
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)